Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Festiwal Górnej Odry. Tłumy ludzi na OWN [ZDJĘCIA, WIDEO]

Jedną ze scen Festiwalu Górnej Odry jest jastrzębski Ośrodek Wypoczynku Niedzielnego – miejsce chętnie odwiedzane przez mieszkańców. Dla uczestników przewidziano wiele atrakcji.

Festiwal Górnej Odry. Tłumy ludzi na OWN [ZDJĘCIA, WIDEO]
Do OWN przybyły tłumy ludzi. Fot. KaBa

Festiwal Górnej Odry - Ośrodek Wypoczynku Niedzielnego 

Czego, jak czego, ale wody nie brakowało w piątkowe popołudnie w Ośrodku Wypoczynku Niedzielnego. Dzięki temu miejsce to zostało włączone w cykl imprez Festiwalu Górnej Odry. Lejący się z nieba żar nie przestraszył jastrzębian, którzy tłumnie wzięli udział w imprezie. Za organizację odpowiadał Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, którego pracownicy wszystko dopięli na przysłowiowy ostatni guzik.

Na imprezie pojawił się prezydent miasta Michał Urgoł, którzy życzył wszystkim dobrej zabawy w „pięknym Ośrodku Wypoczynku Niedzielnego".

Tańce na piasku i wodne atrakcje 

Wodnych wrażeń można było poszukiwać na torze skimboardowym WATERMANIA oraz zjeżdżalni wodnej KRAB. Oprócz tego najmłodsi dokazywali na wodnym placu zabaw. Nie zabrakło tańców na gorącym piasku oraz animacji i zabaw dla dzieci. Teatr „Katarynka” zaprosił wszystkich na spektakl pt. „Morskie opowieści”. Wieczorem przygotowano prawdziwy hit, którym była piana party z DJ'em. A na zakończenie bawiono się niczym na nadmorskiej plaży na dyskotece. Pogoda okazała się łaskawa i pokazała swoje prawdziwe letnie oblicze, bez burzy i deszczu.

8 komentarzy

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Rzetelny (5.184. * .233) 24.06.2024 14:37

Fajny festyn w Jastrzębiu. A impreza dla kilkunastu tysięcy ludzi odbyła się wczoraj w Rybniku. Nie ma sensu wysilać się na jakieś napinki. Do Jastrzębia dopóki nie dotrze tu normalna komunikacja nie da ściągnąć ludzi spoza. Auta się nie sprawdzają bo kierowca zamiast się schłodzić zimnym piwem może tylko popatrzeć. Relacje z imprezy w Rybniku i Raciborzu pokazywano w telewizji.

~Do_Arteks (46.204. * .75) 24.06.2024 06:26

@Arteks. Znowu zmyślasz bajeczki i kłamuesz. Ja jeszcze nie słyszałem aby w Rybniku byla kiedykolwiek jakas fajna impreza.

~Do_Arteks (46.204. * .180) 23.06.2024 00:26
0

Komentarz został usunięty z powodu naruszenia regulaminu

~mem_jastrzębski (188.137. * .64) 22.06.2024 21:28

Ty (46.204. * .180) jesteś przykładem na... jastrzębskie kompleksy. Nie potrafisz znieść, że pewne rzeczy da się zorganizować tylko w większych miastach. W Rybniku nie mają kompleksów i od lat robią świetne imprezy i zapraszają też okolicę. Tamtejsza estrada to coś czego w Jastrzębiu nie ma, w Jastrzębiu jest tylko muszelka gdzie odbywają się dożynki... Poza tym w takich miastach jak Rybnik jest fajna miejska atmosfera sprzyjająca zabawie, są świetne deptaki, knajpy, kawiarnie, restauracje. Można spędzić miło całą niedzielę. Jutro cały region bawi się na finale Festiwalu Górnej Odry w Rybniku i podziały na SR czy SJZ nie istnieją. Bawimy się! :DDD

~Do_Arteksa (46.204. * .180) 22.06.2024 19:51
0

Komentarz został usunięty z powodu naruszenia regulaminu

~mem_jastrzębski (188.137. * .64) 22.06.2024 17:38

@Mama_Darosława. Na bannerach reklamujących Festiwal Górnej Odry. Jutro szykuje się finał festiwalu na rybnickiej estradzie kampusu.

~Mama_Darosława (46.204. * .78) 22.06.2024 16:38
0

Komentarz został usunięty z powodu naruszenia regulaminu

~Daroslaw (79.184. * .219) 22.06.2024 12:02

W tegorocznej edycji praktycznie atrakcje tylko dla dzieci. Zróbcie coś też dla trochę starszych jastrzebian . W Żorach Rybniku choćby były koncerty w wodzislawiu turniej piłki siatkowej