Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Arkadiusz Panfil przewodniczącym Zarządu Osiedla Arki Bożka

Osiedle Arki Bożka ma nowego przewodniczącego zarządu, został nim Arkadiusz Panfil, który od 22 lat mieszka na ulicy Zielonej. Dawid Kalicki, który dotychczas pełnił tę funkcję, wyjechał z Jastrzębia. 

Arkadiusz Panfil przewodniczącym Zarządu Osiedla Arki Bożka
Arkadiusz Panfil został przewodniczącym Zarządu Osiedla Arki Bożka

Zebranie, które wyłoniło nowego przewodniczącego Zarządu Osiedla Arki Bożka, odbyło się we wtorek, 2 lipca. Wakacyjny, urlopowy czas z pewnością miał wpływ na frekwencję, która była niewielka. Zebranie poprowadził prezydent Michał Urgoł, ale przybyli również radni: Anna Hetman, Monika Brachaczek i Józef Kubera.

Przewodniczący zapowiada działania na rzecz mieszkańców

- W swoje działalności chciałbym postawić na integrację mieszkańców, ale również na rozwiązywanie konkretnych problemów, które im doskwierają. Na osiedlu tworzymy naszą małą lokalną społeczność i chodzi o to, aby wspólnie działać dla jej dobra - deklarował po wyborze Arkadiusz Panfil.

Przewodniczący podkreśla, że jest otwarty na wszelkie sugestie i chętnie porozmawia z mieszkańcami, nie tylko podczas zebrań. Dlatego każdy może się z nim kontaktować, dzwoniąc pod numer telefonu: 796 362 777

5 komentarzy

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~derwisz (85.202. * .29) 03.07.2024 19:57
oceniono 1 raz
1

Komentarz został usunięty z powodu naruszenia regulaminu

~Jankaniepisanka (46.112. * .245) 03.07.2024 19:40
oceniono 1 raz
1
Zgłoś

Jak się żyje na kredyt,a robić się nie chce,to trza stąd wyjechać,tam gdzie jeszcze nikt mnie nie zna..tyle dla Anki pisan..ki

~RudyPies (89.64. * .40) 03.07.2024 18:58
oceniono 1 raz
-1
Zgłoś

Anka PiSlamka ty też wyjedź będzie się lepiej oddychać bez ciebie

~Ruptawianin (87.239. * .58) 03.07.2024 17:01
oceniono 1 raz
1
Zgłoś

Zmieńcie sołtysową w Ruptawie, czas najwyższy.

~ankA_pisankA (80.188. * .23) 03.07.2024 06:07

"Dawid Kalicki, który dotychczas pełnił tę funkcję, wyjechał z Jastrzębia."
Kolejny rozsądny, któremu udało się uciec z tej upadającej osady górniczej.