Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Nowe władze MZK. Grzegorz Dulemba przewodniczącym zarządu

Przedstawiciele gmin członkowskich Międzygminnego Związku Komunikacyjnego spotkali się po raz pierwszy po wyborach samorządowych i wybrali władze Związku. Przewodniczącym zarządu został Grzegorz Dulemba, wiceprezydent Jastrzębia-Zdroju.

Nowe władze MZK. Grzegorz Dulemba przewodniczącym zarządu
Grzegorz Dulemba został przewodniczącym Zarządu MZK. Fot. MZK

Podczas obrad, które zwołano na 5 lipca, wybrano przewodniczącego Zgromadzenia, jego zastępcę, a także komisję rewizyjną. Organizacją pracy Zgromadzenia MZK pokieruje Piotr Szereda, radny z Jastrzębia-Zdroju. Wspierany będzie przez radną Jolantę Lis z Pszowa, której powierzono funkcję zastępcy.

Przewodniczącym Zarządu został Grzegorz Dulemba (wiceprezydent Jastrzębia-Zdroju). Jego zastępcą został Piotr Galus, zastępca wójta Marklowic, a członkami Zarządu: Grażyna Kuczera, dyrektor Biura MZK, Marcin Król, zastępca burmistrza reprezentujący Radlin oraz Mariola Bolisęga, zastępca burmistrza Rydułtów.

- Stawiam na rozwój i owocną współpracę zarówno z gminami członkowskimi jak i pracownikami MZK. Przed nami ciężka praca i wiele wyzwań oraz szans związanych z unowocześnieniem transportu zbiorowego. Wierzę, że prace będą konstruktywne i owocne, przynoszące pasażerom konkretne korzyści – mówi Grzegorz Dulemba, przewodniczący Zarządu MZK

Pracami komisji rewizyjnej pokieruje Roman Bura, radny z Mszany wraz z radnym Grzegorzem Bąkiem z Marklowic i Joanną Śmieją, wójtem gminy Pawłowice.

3 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~mem_jastrzębski (188.137. * .64) 09.07.2024 19:35
0

Komentarz został usunięty ponieważ nie jest związany z tematem

~ZniesmaczonyTadzio (46.204. * .100) 08.07.2024 21:22

No i teraz w końcu będzie klimatyzacja w każdym autobusie a nie w co trzecim...Wiem,wiem...naiwny jestem...

~SJZ (94.172. * .9) 08.07.2024 18:34

No i po raz kolejny kumoterstwo PiS.
Kto by się spodziewał?
A bawcie się tak dziady dalej... Napewno to zachęci resztkę młodzieży do pozostania w regionie a inwestorzy przylecą na skrzydłach z workami pieniędzy byleby stworzyć "gospodarkę 4.0" (którą tak chętnie PiS się chwalił).
Naprawdę wstydu trzeba nie mieć!