Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

IMGW ostrzega przed temperaturami do 34°C

Do Polski dotarła kolejna fala upałów, a Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej (IMGW) wydał ostrzeżenia przed ekstremalnymi temperaturami. Według prognoz temperatura na termometrach może jutro osiągnąć nawet 34°C.

IMGW ostrzega przed temperaturami do 34°Croki/ arch. Nowiny.pl/ zdjęcie poglądowe
W upał najlepszym ratunkiem jest basen

Dziś jest gorąco, a jutro będzie jeszcze cieplej. Środa, 10 lipca, przyniesie temperatury między 31°C a 34°C. Dzisiejsza noc i jutrzejsza również będą ciepłe, z minimalnymi temperaturami od 18°C do 22°C. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenia drugiego stopnia m.in. dla Jastrzębia-Zdroju, Rybnika, Żor oraz powiatów: wodzisławskiego, raciborskiego i rybnickiego.

Warto zachować ostrożność i stosować się do zaleceń dotyczących bezpieczeństwa w upalne dni. Pamiętajmy o odpowiednim nawodnieniu i unikaniu długotrwałego przebywania na słońcu, szczególnie w godzinach największego nasłonecznienia.

6 komentarzy

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Bakuś (209.126. * .37) 10.07.2024 14:45
0

Komentarz został usunięty z powodu naruszenia regulaminu

~HezbolahAbu (94.131. * .169) 10.07.2024 12:45
0

Komentarz został usunięty z powodu naruszenia regulaminu

~Zdziwieni (188.137. * .213) 10.07.2024 12:25

@PacynkiOszołomów jak się żyje piętnaście lat to się nie widzi różnic, co? Starsi widzą, w tym ja.

~PacynkiOszołomów (78.111. * .29) 10.07.2024 11:29
0

Komentarz został usunięty z powodu naruszenia regulaminu

~101020 (46.204. * .154) 10.07.2024 09:50

Wina greanpice bo pozwolili ma spalenie chemikaliów w soemianowicach Śląskich.

~UnijneBzdety (188.146. * .49) 10.07.2024 07:18

Gorące lato w lipcu skandal?
Ten proces się powtarza od tysięcy lat i mieszkańcy Polski o tym nie wiedzą kolejny skandal!!