Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Mieszkaniec powiatu wodzisławskiego jechał bez uprawnień

Policjanci zatrzymali 35-latka, który kierował samochodem osobowym mimo sądowego zakazu. Za niezastosowanie się do decyzji sądu, mężczyźnie grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Na ul. Zdrojowej jastrzębscy policjanci zatrzymali kierującego pojazdem marki Volkswagen. Po sprawdzeniu w policyjnych bazach danych, okazało się, że 35-letni mieszkaniec powiatu wodzisławskiego posiada sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Za niezastosowanie się do decyzji sądu, mężczyźnie grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

4 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~edek nozownik (193.150. * .118) 11.06.2012 19:19
oceniono 2 razy
2
Zgłoś

Co jest z tymi kierowcami w VW ???!!jak nie pijany,to nie ma prawka,to kogoś zabije to potrąci to przywali w płot i zawsze w tej marce auta?? za darmo to Niemieckie badziewie zaczeli rozdawać patologi czy jak??

~keri (89.200. * .99) 11.06.2012 16:34
oceniono 1 raz
1
Zgłoś

ciekawe czy dostanie te 3 lata (w zawiasach) i dalej będzie jeździć

~luj (88.208. * .175) 11.06.2012 15:55
oceniono 1 raz
-1
Zgłoś

Racja moga wszstko dziady!!!!

~Podpisz się... (87.101. * .197) 11.06.2012 15:29
oceniono 1 raz
-1
Zgłoś

Szkoda że policjanci którzy chleją i jeźdzą autami z pracy do domu nie pamietają o tym,że też mają uprwanienia i powinni w tym kraju chronić prawa...rozliczacie wszystkich tylko nie siebie.