Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
22 sierpnia 2017

Zderzenie skutera i samochodu. Utrudnienia w ruchu

Zderzenie skutera i samochodu. Utrudnienia w ruchu
fot. Jastrzębie-Zdrój - Informacje Drogowe 24H / facebook.com

W poniedziałek w godzinach wieczornych doszło do zdarzenia drogowego z udziałem samochodu osobowego i skutera. Rondo im. gen. Władysława Sikorskiego było częściowo zablokowane. 

W poniedziałek, około godziny 18:00, na rondzie im. gen. Władysława Sikorskiego doszło do zdarzenia, w wyniku którego kierowca skutera stracił panowanie nad pojazdem i upadł na jezdnię. Na miejscu pojawił się patrol policji, straż pożarna oraz ratownictwo medyczne. Jak relacjonują świadkowie zdarzenia, przez pewien czas wystąpiły utrudnienia w ruchu.

- Państwowa Straż Pożarna wezwanie na miejsce zdarzenia otrzymała o godzinie 18:32. Jak się okazało, kierujący skuterem wjechał w tył samochodu, doznając upadku. Strażacy udzielili poszkodowanemu pomocy, opatrzyli rany, a następnie przekazali zespołowi ratownictwa medycznego, który odwiózł go do szpitala. Poza tym uporządkowano jezdnię - informuje brygadier Mirosław Juraszczyk, zastępca Komendanta PSP w Jastrzębiu-Zdroju.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Zderzenie samochodów na DGP Zderzenie samochodów na DGP

Straciła panowanie nad samochodem i uderzyła w latarnię Straciła panowanie nad samochodem i uderzyła w latarnię

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!