Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 3°-4°
1 września 2017

Pożegnaj lato na festynie w Parku Zdrojowym

Pożegnaj lato na festynie w Parku Zdrojowym
fot. JastrzebieOnline.pl

W sobotę w Parku Zdrojowym odbędzie się festyn na pożegnanie wakacji. Jest to doskonała okazja, aby wykorzystać ostatnie wolne chwile na wspólną zabawę. Można też pomóc choremu mieszkańcowi naszego miasta Dawidowi Miernikowi. 

- Wakacje nieubłaganie dobiegają końca, zaczyna się nowy rok szkolny. Dla jednych będzie to kontynuacja nauki, a dla innych przygoda ze szkołą dopiero się rozpoczyna. Zapraszamy więc na festyn "Bezpieczny powrót do szkoły", bo bezpieczeństwo, zdrowie i życie stanowi dla nas priorytet. Będzie to festyn charytatywny, podczas, którego zostaną zebrane środki na rzecz mieszkańca naszego miasta Dawida Miernika. Liczymy na Państwa obecność i wielkie, hojne serce - zachęcają organizatorzy imprezy.

Na tych wszystkich, którzy decydują się przyjść w sobotę do Parku Zdrojowego czeka wiele atrakcji: malowanie twarzy, gry i zabawy dla dzieci, pokazy taneczne, ratownictwa i z zakresu pierwszej pomocy. Każdy, kto weźmie udział w zbiórce publicznej będzie miał szansę zdobyć nagrodę. Początek imprezy o godzinie 14.

Więcej o imprezie tutaj 

Polub i udostępnij
Czytaj też
Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
Jasiek03.09.2017 18:20

Do potencjalnego
Pomaga się bezwarunkowo , lepiej nie odzywać się.

potencjalny01.09.2017 20:39

a na co jest chory ? mogę wspomóc, ale muszę wiedzieć czemu

Gość01.09.2017 11:34

Dziękuję za zaproszenie, będę na pewno.