Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Przejdź do portalu
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 23°18°
19 września 2017

Karambol z udziałem tira na Armii Krajowej

  • Karambol z udziałem tira na Armii Krajowej
  • Karambol z udziałem tira na Armii Krajowej
  • Karambol z udziałem tira na Armii Krajowej
  • Karambol z udziałem tira na Armii Krajowej
Więcej zdjęć:
fot. Sebastian Rurarz

We wtorek o godzinie 9:30 doszło do wypadku z udziałem tira na ulicy Armii Krajowej. W zdarzeniu brało udział 5 pojazdów, a 2 osoby zostały odwiezione do szpitala. 

Sprawcą wypadku był kierowca samochodu marki Peugeot, który nie zatrzymał się przez znakiem „STOP”, znajdującym się przy ulicy Kasztanowej i wjechał na skrzyżowanie. Nie udzielił pierwszeństwa przejazdu tirowi  uderzyając w lewy bok naczepy.

- W następstwie tego uderzenia kierujący ciężarówką, 57-letni jastrzębianin zjechał na przeciwległy pas ruchu, uderzył naczepą w samochód osobowy Renault Clio oraz Hyundaia Tucsona, a następnie czołowo, w jadącego z przeciwnego kierunku jazdy Opla Vectrę, ostatecznie zatrzymując samochód w przydrożnym rowie. W wyniku tego zdarzenia ranny został 20-letni kierujący peugeotem oraz 33-letni kierujący oplem vectrą. Mężczyźni zostali przewiezieni z ogólnymi obrażeniami ciała do szpitala w Jastrzębiu-Zdroju, gdzie pozostali na obserwacji. Uczestników wypadku poddano badaniu na zawartość alkoholu w organizmie. Wszyscy byli trzeźwi - informuje Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Policjanci przypominają o zachowaniu ostrożności na drodze.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Bus uderzył w bramę szkoły. Rani odwiezieni do szpitala Bus uderzył w bramę szkoły. Rani odwiezieni do szpitala

Zatrzymano mężczyznę, który przekazał nastolatkom dopalacze Zatrzymano mężczyznę, który przekazał nastolatkom dopalacze

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (14)
fa 21.09.2017 22:30

Do mieszkańca Moszczenicy - że na zdjęciach są różne rejestracje to chyba nic dziwnego. Podstawą jest to że to SWD spowodował tą masakrę i to jest fakt. Po drugi jeżdżę po całej Polsce z rocznym przebiegiem 60 tys i takich matołów jak SWD nigdzie nie widuję. To że znajdziesz idiotę na SJZ to też fakt tylko że statystyczne tych nieogarniętych jest więcej na tablicach SWD Pozdrawiam.

Mieszkanka20.09.2017 14:47

Moim zdaniem każdy kursant powinien przejść test psychologiczny. Nie każdy nadaje się na kierowcę. Ile razy zdarzyło Wam się ustrzec przed kierowcą - idiotą? A piesi? Droga prawie pusta, chodnikiem dziarskim krokiem idzie matka z wózkiem dziecięcym. Coś mi zaświtało, zwolniłam, a kobietka wparowała na pasy, nie oglądając się, nie zatrzymując. Ja i kierowca z przeciwka mimo małej prędkości hamowaliśmy z duszą na ramieniu. Ja, która regularnie zatrzymuję się przed pasami, przepuszczam pieszych, i nie ważne czy stoi jedna osoba, czy pięć, mogłam mieć tę kobietę na sumieniu. Gdy nie było by świadków, kto by mi uwierzył?

sjz20.09.2017 8:18

Obowiązkowe badania lekarskie dla kierowców po 50 roku życia. I raz na5 lat egzamin na prawko.

Do gość20.09.2017 8:15

Popatrz na 3 zdjęcie i zobaczysz rejestrację

Mieszkaniec20.09.2017 8:13

I co że jest stop.. lewoskręt od kasztanowej powinien ustapic pierwszeństwa jadącym w prawo od kościoła... A takie autobusy MZK szczególnie mają to gdzieś, ktoś dojeżdża do stopu, zatrzymuje się, chce ruszyć ale nie, bo pan z autobusu się chamsko pakuje na skrzyżowanie a jak się zatrąbi to jeszcze ma wonty... To co przywalić w niego żeby była jego wina jako wymuszenie i się nauczy?....

Gość20.09.2017 8:06

A na zdięciach z wypadku same sjz

Mieszkaniec Moszczenicy19.09.2017 22:42

Do wszystkich hejterów na SWD . Mieszkam niedaleko tego skrzyżowania i nie ma reguły czy to SWD SR SCI czy SJZ wielu z nich nie zatrzymuje sie na tym skrzyżowaniu. Więc pomyślcie zanim coś napiszecie

Pokaż wszystkie opinie (14)