Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
EkoOkna
19 września 2017

Karambol z udziałem tira na Armii Krajowej

  • Karambol z udziałem tira na Armii Krajowej
  • Karambol z udziałem tira na Armii Krajowej
  • Karambol z udziałem tira na Armii Krajowej
  • Karambol z udziałem tira na Armii Krajowej
Więcej zdjęć:
fot. Sebastian Rurarz

We wtorek o godzinie 9:30 doszło do wypadku z udziałem tira na ulicy Armii Krajowej. W zdarzeniu brało udział 5 pojazdów, a 2 osoby zostały odwiezione do szpitala. 

Sprawcą wypadku był kierowca samochodu marki Peugeot, który nie zatrzymał się przez znakiem „STOP”, znajdującym się przy ulicy Kasztanowej i wjechał na skrzyżowanie. Nie udzielił pierwszeństwa przejazdu tirowi  uderzyając w lewy bok naczepy.

- W następstwie tego uderzenia kierujący ciężarówką, 57-letni jastrzębianin zjechał na przeciwległy pas ruchu, uderzył naczepą w samochód osobowy Renault Clio oraz Hyundaia Tucsona, a następnie czołowo, w jadącego z przeciwnego kierunku jazdy Opla Vectrę, ostatecznie zatrzymując samochód w przydrożnym rowie. W wyniku tego zdarzenia ranny został 20-letni kierujący peugeotem oraz 33-letni kierujący oplem vectrą. Mężczyźni zostali przewiezieni z ogólnymi obrażeniami ciała do szpitala w Jastrzębiu-Zdroju, gdzie pozostali na obserwacji. Uczestników wypadku poddano badaniu na zawartość alkoholu w organizmie. Wszyscy byli trzeźwi - informuje Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Policjanci przypominają o zachowaniu ostrożności na drodze.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu  Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu

Stracił panowanie nad samochodem na wiadukcie Stracił panowanie nad samochodem na wiadukcie

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (14)
fa 21.09.2017 22:30

Do mieszkańca Moszczenicy - że na zdjęciach są różne rejestracje to chyba nic dziwnego. Podstawą jest to że to SWD spowodował tą masakrę i to jest fakt. Po drugi jeżdżę po całej Polsce z rocznym przebiegiem 60 tys i takich matołów jak SWD nigdzie nie widuję. To że znajdziesz idiotę na SJZ to też fakt tylko że statystyczne tych nieogarniętych jest więcej na tablicach SWD Pozdrawiam.

Mieszkanka20.09.2017 14:47

Moim zdaniem każdy kursant powinien przejść test psychologiczny. Nie każdy nadaje się na kierowcę. Ile razy zdarzyło Wam się ustrzec przed kierowcą - idiotą? A piesi? Droga prawie pusta, chodnikiem dziarskim krokiem idzie matka z wózkiem dziecięcym. Coś mi zaświtało, zwolniłam, a kobietka wparowała na pasy, nie oglądając się, nie zatrzymując. Ja i kierowca z przeciwka mimo małej prędkości hamowaliśmy z duszą na ramieniu. Ja, która regularnie zatrzymuję się przed pasami, przepuszczam pieszych, i nie ważne czy stoi jedna osoba, czy pięć, mogłam mieć tę kobietę na sumieniu. Gdy nie było by świadków, kto by mi uwierzył?

sjz20.09.2017 8:18

Obowiązkowe badania lekarskie dla kierowców po 50 roku życia. I raz na5 lat egzamin na prawko.

Do gość20.09.2017 8:15

Popatrz na 3 zdjęcie i zobaczysz rejestrację

Mieszkaniec20.09.2017 8:13

I co że jest stop.. lewoskręt od kasztanowej powinien ustapic pierwszeństwa jadącym w prawo od kościoła... A takie autobusy MZK szczególnie mają to gdzieś, ktoś dojeżdża do stopu, zatrzymuje się, chce ruszyć ale nie, bo pan z autobusu się chamsko pakuje na skrzyżowanie a jak się zatrąbi to jeszcze ma wonty... To co przywalić w niego żeby była jego wina jako wymuszenie i się nauczy?....

Gość20.09.2017 8:06

A na zdięciach z wypadku same sjz

Mieszkaniec Moszczenicy19.09.2017 22:42

Do wszystkich hejterów na SWD . Mieszkam niedaleko tego skrzyżowania i nie ma reguły czy to SWD SR SCI czy SJZ wielu z nich nie zatrzymuje sie na tym skrzyżowaniu. Więc pomyślcie zanim coś napiszecie

Pokaż wszystkie opinie (14)