Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 11°10°
26 września 2017

18-letnia Natalia ukarana naganą za wybryki na cmentarzu

18-letnia Natalia ukarana naganą za wybryki na cmentarzu
fot. pixabay

Natalia D., uczennica ZS nr 1 została ukarana przez dyrektora szkoły za zbezczeszczenie miejsca pochówku.  Dziewczyna otrzymała naganę oraz musi wykonać na rzecz szkoły prace społeczne w wymiarze 20 godzin do końca I semestru.

Natalia D. zaraz po ujawnieniu nieprzyjemnego incydentu na cmentarzu przepraszała za swoje zachowanie. Uznała, że swoim wybrykiem na cmentarzu w Zbrosławicach naraziła dobre imię ZS nr 1. Dyrektor placówki postanowił ukarać uczennicę zgodnie ze statutem „jedynki”.

Natalia D. otrzymała naganę, ocenę z zachowania - naganną. Musi wykonać na rzecz szkoły prace społeczne w wymiarze 20 godzin do końca I semestru. Nie może brać udziału w dyskotekach i wycieczkach szkolnych. Nie może skorzystać z możliwości zgłoszenia nieprzygotowania na lekcjach. Dyrektor szkoły powiadomił o zachowaniu dziewczyny na cmentarzu policję, sąd, kuratora sądowego. Nie wyraził też zgody na udział uczennicy w studniówce.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też
Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (48)
Gość29.09.2017 15:44

Za te zachowanie szkoła ukarała dziewczynę 5 krotnie i to jest sprawiedliwość no i jeszcze sąd ją czeka

Gość29.09.2017 5:11

Za ten czy będzie ukarana przez sąd i wystarczy,ale dlaczego szkoła też chce karać tak to tylko w Polsce jeden czyn 100 kar

Gość27.09.2017 13:15

Czym innym jest zrobić coś głupiego, a czym innym zrobić coś obrzydliwego.

Racja27.09.2017 11:21

Najlepszy sposób karania do 18 roku życia, prace społeczne. Taka młoda straci czas, na którym jej zależy bo go swoim zdaniem nie ma ale i będzie jej "głupio" przed znajomymi zamiatać liście gdy inni już idą do domu. Brawo dla dyrektora !!!

gosc do do nauczyciel27.09.2017 10:49

a ty powinienes byc zawieszony za twoj tepy polaczkowaty leb na jakims drzewie

sjz27.09.2017 9:36

Rozsądne wpisy: JAstrzębianin, beret, ks.Janusz i paru innych. Reszta to polska tragedia.

do nauczyciel27.09.2017 8:12

Popieram powinna być zawieszona w prawach ucznia razem z nauczycielem ( wychowawcą )

Pokaż wszystkie opinie (48)