Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 3°-4°
3 października 2017

Dwóch mężczyzn zgwałciło w weekend 21-letnią kobietę

Dwóch mężczyzn zgwałciło w weekend 21-letnią kobietę
fot. KMP Jastrzębie

W nocy z piątku na sobotę dwóch mężczyzn zgwałciło 21-letnią kobietę. Sprawcy zostali zatrzymani przez policję i trafili do tymczasowego aresztu.

Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu-Zdroju potwierdza, że w nocy z piątku na sobotę doszło do gwałtu na 21-letniej mieszkance Jastrzębia.

- Sąd Rejonowy w Jastrzębiu-Zdroju zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu na okres trzech miesiecy w stosunku do dwóch mężczyzn w wieku 20 i 21 lat. Są oni podejrzani o to, że w nocy 29/30 września wspólnie i w porozumieniu z użyciem przemocy zgwałcili 21-letnią kobietę - mówi mł. asp. Bogusława Dudek rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Ze względu na dobro śledztwa policja odmawia podania dalszych szczegółów sprawy. Nieoficjalnie mówi się, że do przestępstwa doszło w rejonie ulicy Pomorskiej.

Zatrzymani są podejrzani o czyn z art. 197 § 3 punkt 3 Kodeksu karnego. Maksymalna kara jaką Kodeks karny przewiduje za ten czyn to 12 lat pozbawienia wolności. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Jest ślisko! Uwaga! Jest ślisko!

Pijana nastolatka leżała na ławce Pijana nastolatka leżała na ławce

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (51)
Xyz13.10.2017 15:31

Matkaka infolinia zamiast osadzać lepiej na wyrok poczekaj wtedy gadaj swoje złote myśli

Matkaka10.10.2017 16:11

Kamil P pseudonim prontal i Damian H pseudonim hajt, baniaty. Dlaczego nie udostępnicie danych i zdjęć. Niech miasto wie kogo ma się strzec.

czekolinda09.10.2017 13:22

one są wszystkie bardzo "porządne"...

Że co???? 08.10.2017 22:37

Bardzo porządna dziewczyna w peruce lubiąca ten sport nie dostała zapłaty za usługę.... To się zemscila.

Hiob07.10.2017 19:34

Wszędzie pełno tych muzułmanów.

Do merfi06.10.2017 20:22

Masz całkowitą rację. Wolność osobista człowieka jest świętością. Każdy kto działa przeciw innemu człowiekowi, zgadza się na stratę swej własnej wolności i nietykalności. Można z nim zrobić co się tylko chce. Przestaje być człowiekiem. To podstawa współżycia każdej cywilizacji. Prawo prastare, które zostało zapomniane.

merfi06.10.2017 12:17

Żadne takie 12 lat. Za każde naruszenie wolności czy woli osobistej - dożywotnie (DOŻYWOTNIE !), ciężkie roboty za miskę wodzionki i noclegownie pod dachem. District zwyrodnialców bez prawa do powrotu między ludzi, na ulicę. Wyjście = kula w czaszkę. Tylko tak. Zdecydowanie. Bo co z tego, że dostanie 12 lat ? Wyjdzie dopiero z mamra taki rozpierd...lony umysł, że z pewnością znów komuś krzywdę wyrządzi. I co ? I lipa. A tak, odizolować, i niech zdycha. A gwałcicielom oczywiście kastracja obowiązkowa. Obowiązkowo bez znieczulenia.

Pokaż wszystkie opinie (51)