Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Przejdź do portalu
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 23°18°
3 października 2017

Dwóch mężczyzn zgwałciło w weekend 21-letnią kobietę

Dwóch mężczyzn zgwałciło w weekend 21-letnią kobietę
fot. KMP Jastrzębie

W nocy z piątku na sobotę dwóch mężczyzn zgwałciło 21-letnią kobietę. Sprawcy zostali zatrzymani przez policję i trafili do tymczasowego aresztu.

Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu-Zdroju potwierdza, że w nocy z piątku na sobotę doszło do gwałtu na 21-letniej mieszkance Jastrzębia.

- Sąd Rejonowy w Jastrzębiu-Zdroju zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu na okres trzech miesiecy w stosunku do dwóch mężczyzn w wieku 20 i 21 lat. Są oni podejrzani o to, że w nocy 29/30 września wspólnie i w porozumieniu z użyciem przemocy zgwałcili 21-letnią kobietę - mówi mł. asp. Bogusława Dudek rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Ze względu na dobro śledztwa policja odmawia podania dalszych szczegółów sprawy. Nieoficjalnie mówi się, że do przestępstwa doszło w rejonie ulicy Pomorskiej.

Zatrzymani są podejrzani o czyn z art. 197 § 3 punkt 3 Kodeksu karnego. Maksymalna kara jaką Kodeks karny przewiduje za ten czyn to 12 lat pozbawienia wolności. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

2-metrowy wąż boa znaleziony w piwnicy bloku 2-metrowy wąż boa znaleziony w piwnicy bloku

Dachowanie dla każdego. Prawie jak podczas wypadku Dachowanie dla każdego. Prawie jak podczas wypadku

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (51)
Xyz13.10.2017 15:31

Matkaka infolinia zamiast osadzać lepiej na wyrok poczekaj wtedy gadaj swoje złote myśli

Matkaka10.10.2017 16:11

Kamil P pseudonim prontal i Damian H pseudonim hajt, baniaty. Dlaczego nie udostępnicie danych i zdjęć. Niech miasto wie kogo ma się strzec.

czekolinda09.10.2017 13:22

one są wszystkie bardzo "porządne"...

Że co???? 08.10.2017 22:37

Bardzo porządna dziewczyna w peruce lubiąca ten sport nie dostała zapłaty za usługę.... To się zemscila.

Hiob07.10.2017 19:34

Wszędzie pełno tych muzułmanów.

Do merfi06.10.2017 20:22

Masz całkowitą rację. Wolność osobista człowieka jest świętością. Każdy kto działa przeciw innemu człowiekowi, zgadza się na stratę swej własnej wolności i nietykalności. Można z nim zrobić co się tylko chce. Przestaje być człowiekiem. To podstawa współżycia każdej cywilizacji. Prawo prastare, które zostało zapomniane.

merfi06.10.2017 12:17

Żadne takie 12 lat. Za każde naruszenie wolności czy woli osobistej - dożywotnie (DOŻYWOTNIE !), ciężkie roboty za miskę wodzionki i noclegownie pod dachem. District zwyrodnialców bez prawa do powrotu między ludzi, na ulicę. Wyjście = kula w czaszkę. Tylko tak. Zdecydowanie. Bo co z tego, że dostanie 12 lat ? Wyjdzie dopiero z mamra taki rozpierd...lony umysł, że z pewnością znów komuś krzywdę wyrządzi. I co ? I lipa. A tak, odizolować, i niech zdycha. A gwałcicielom oczywiście kastracja obowiązkowa. Obowiązkowo bez znieczulenia.

Pokaż wszystkie opinie (51)