Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
EkoOkna
4 października 2017

Namierzono nielegalny tytoń warty 1,5 mln zł

Namierzono nielegalny tytoń warty 1,5 mln zł
fot. pixabay

W jednej z hal magazynowych na terenie Jastrzębia-Zdroju przechowywano nielegalny tytoń bez polskich znaków akcyzy. Wartość trefnego towaru to 1,5 mln zł. 

Funkcjonariusze Śląskiego Urzędu Celno-Skarbowego od dłuższego czasu obserwowali halę magazynową na terenie Jastrzębia, gdzie znajdowały się duże ilości wyrobów tytoniowych bez polskich znaków akcyzy.  W akcji pomogła labradorka Chelsea, wyszkolona do wykrywania wyrobów tytoniowych.

- Na miejscu zostali zatrzymali dwaj mężczyźni w wieku 45 i 48 lat, którzy wypakowywali trefne papierosy z samochodów. Obydwaj są mieszkańcami Śląska - informuje Krajowa Administracja Skarbowa. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Mundurowi namierzyli "lewe" papierosy i tytoń Mundurowi namierzyli "lewe" papierosy i tytoń

Policja skonfiskowała 20 kg nielegalnego tytoniu i narkotyki Policja skonfiskowała 20 kg nielegalnego tytoniu i narkotyki

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
Gość05.10.2017 9:00

Ciekawe, że były policjant wie gdzie kupić papierosy bez akcyzy, a ci aktualnie w służbie nie potrafią namierzyć lewizny.