Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 3°-4°
23 października 2017, Publicystyka

Dlaczego inwestycje trwają tak długo?

Dlaczego inwestycje trwają tak długo?
fot. UM Jastrzębie

Mieszkańcy pytają o inwestycje miejskie. Zastanawiają się, czy nie da się ich wykonać szybciej, tak aby były mniej uciążliwe. Szczególnie dotyczyło to ulicy Mazowieckiej, która już jest przejezdna. W wielu przypadkach nie udało się wyłonić wykonawcy poszczególnych zadań. Dlaczego tak się dzieje? Czy to specyfika typowo jastrzębska? Czy nie da się lepiej przygotować przetargów? Na te i inne pytania odpowiada prezydent miasta Anna Hetman. 

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Urząd Miasta: Powstał Wydział Dialogu Społecznego Urząd Miasta: Powstał Wydział Dialogu Społecznego

Ogrzewania przeżywa oblężenie. Podziemia też  Ogrzewania przeżywa oblężenie. Podziemia też

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (32)
hg30.10.2017 17:26

Dlaczego? bo softysem ten wsi jest kobieta a jak kobieta jest na zakupach to tez trwa to długo bo 100 razy musi się zastanawic nad kupieniem czegos tak samo z podpisami pod inwestycjami a co do czego i tak kicha

Józef 28.10.2017 21:32

Odnośnie pracy; ogłoszenie odczytaj na byłym budynku sądu w Zdroju, proponują prace, a w ilu sklepach ? Nie liczyłem

Gość27.10.2017 9:58

Proponuję eksperyment i zatrudnienie w UM ludzi, którzy znają się na swojej robocie. Może powinna zakończyć się era zatrudniania rodzin, znajomków i ludzi polecanych przez tzw. ośmiornicę ? Czy to prawda, że gdyby panie po ślubie nie zmieniały nazwisk, to w urzędzie pracownicy posługiwaliby się trzema nazwiskami?

tik tak27.10.2017 7:38

Pani Prezydent powiedziała w tym wywiadzie jeszcze jedną ciekawa rzecz . Mianowicie stwierdziła że w J-biu jest tak znikome bezrobocie że właściwie brakuje rąk do pracy .
Pytam zatem kiedy likwidacja PUP , ten zbiurokratyzowany moloch z którego niewiele dla mieszkańców , jest tylko kosztem , który MY ponosimy .

tik tak27.10.2017 7:32

do Prawdomowny . Zgadzam się z całą Twoją wypowiedzią . Jakie to oczywiste a większość tego nie rozumie . Zadowolą się świecidełkami , jak kiedyś ludy plemienne w postaci rzuconego im ochłapu , drogę im wyremontują , tu chodnik , tu dadzą wybór w wątpliwym głosowaniu nad projektem obywatelskim . A klucz jest w pracy i firmach które je dają . Podatkach które z tego są , bo z nich można w cokolwiek inwestować nie zadłużając w bankach miasta

Podpis25.10.2017 17:53

Trwają długo bo mamy takiego prezydenta.

mieszkanka24.10.2017 20:57

Do Gość
A co ty zrobiłeś dla tego miasta aby było normalne i schludne , tak bez zapłaty. Jesteś kolejnym który tylko narzeka .

Pokaż wszystkie opinie (32)