Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Przejdź do portalu
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°°
23 października 2017, Publicystyka

Dlaczego inwestycje trwają tak długo?

Dlaczego inwestycje trwają tak długo?
fot. UM Jastrzębie

Mieszkańcy pytają o inwestycje miejskie. Zastanawiają się, czy nie da się ich wykonać szybciej, tak aby były mniej uciążliwe. Szczególnie dotyczyło to ulicy Mazowieckiej, która już jest przejezdna. W wielu przypadkach nie udało się wyłonić wykonawcy poszczególnych zadań. Dlaczego tak się dzieje? Czy to specyfika typowo jastrzębska? Czy nie da się lepiej przygotować przetargów? Na te i inne pytania odpowiada prezydent miasta Anna Hetman. 

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Bariery architektoniczne będą usuwane ponad 10 lat Bariery architektoniczne będą usuwane ponad 10 lat

Anna Hetman wyróżniona za wspieranie biznesu Anna Hetman wyróżniona za wspieranie biznesu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (32)
hg30.10.2017 17:26

Dlaczego? bo softysem ten wsi jest kobieta a jak kobieta jest na zakupach to tez trwa to długo bo 100 razy musi się zastanawic nad kupieniem czegos tak samo z podpisami pod inwestycjami a co do czego i tak kicha

Józef 28.10.2017 21:32

Odnośnie pracy; ogłoszenie odczytaj na byłym budynku sądu w Zdroju, proponują prace, a w ilu sklepach ? Nie liczyłem

Gość27.10.2017 9:58

Proponuję eksperyment i zatrudnienie w UM ludzi, którzy znają się na swojej robocie. Może powinna zakończyć się era zatrudniania rodzin, znajomków i ludzi polecanych przez tzw. ośmiornicę ? Czy to prawda, że gdyby panie po ślubie nie zmieniały nazwisk, to w urzędzie pracownicy posługiwaliby się trzema nazwiskami?

tik tak27.10.2017 7:38

Pani Prezydent powiedziała w tym wywiadzie jeszcze jedną ciekawa rzecz . Mianowicie stwierdziła że w J-biu jest tak znikome bezrobocie że właściwie brakuje rąk do pracy .
Pytam zatem kiedy likwidacja PUP , ten zbiurokratyzowany moloch z którego niewiele dla mieszkańców , jest tylko kosztem , który MY ponosimy .

tik tak27.10.2017 7:32

do Prawdomowny . Zgadzam się z całą Twoją wypowiedzią . Jakie to oczywiste a większość tego nie rozumie . Zadowolą się świecidełkami , jak kiedyś ludy plemienne w postaci rzuconego im ochłapu , drogę im wyremontują , tu chodnik , tu dadzą wybór w wątpliwym głosowaniu nad projektem obywatelskim . A klucz jest w pracy i firmach które je dają . Podatkach które z tego są , bo z nich można w cokolwiek inwestować nie zadłużając w bankach miasta

Podpis25.10.2017 17:53

Trwają długo bo mamy takiego prezydenta.

mieszkanka24.10.2017 20:57

Do Gość
A co ty zrobiłeś dla tego miasta aby było normalne i schludne , tak bez zapłaty. Jesteś kolejnym który tylko narzeka .

Pokaż wszystkie opinie (32)