Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 3°-3°
25 października 2017

Mniejsze wydobycie i sprzedaż w JSW. Problem czy przejściowy kłopot?

Mniejsze wydobycie i sprzedaż w JSW. Problem czy przejściowy kłopot?
fot. JSW / Dawid Lach

Jastrzębska Spółka Węglowa sprzedała i wyprodukowała mniej węgla w trzecim kwartale tego roku w porównaniu do drugiego kwartału 2017 roku. 

- Spadek w produkcji węgla wynika z pogorszenia warunków eksploatacji w kopalniach JSW S.A. w trzecim kwartale 2017 r.- informuje Jastrzębska Spółka Węglowa.  

Zgonie z wcześniejszymi zapowiedziami Zarządu JSW, spółka zamierza w najbliższej przyszłości postawić na inwestycje, tak aby możliwie zwiększyć wydobycie węgla przy zachowaniu optymalnych kosztów.

JSW sprzedała również mniej węgla w okresie lipiec-wrzesień - 3,55 mln ton węgla ogółem w porównaniu do 4,63 mln ton przed rokiem.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Pomarańczowi wygrywają w Gdańsku Pomarańczowi wygrywają w Gdańsku

JSW: Wirtualna rzeczywistość  JSW: Wirtualna rzeczywistość

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (36)
Gość27.10.2017 10:50

Zamiast kartek na karpia ma byc premia do wyplaty po 250zl i 300zl

Gość26.10.2017 20:38

Sławik, milicjant Kinasiewicz, Augustyn co go ze szpitala w kajdankach wyprowadzali, Szereda co na plecach kolegów górników wylazł do koryta, młody Matusiak - oni na sytuację w górnictwie nie narzekają - siedzą przy korycie i żrą, a ryl głupi na nich robi, bo cwaniaki ze związków rylowi wmówili że jest bardzo dobrze.

józwa26.10.2017 10:28

Artykuł jest zagrywką do kolejnych cięć finansowych zwykłemu robolowi.Trzeba ująć pospólstwu żeby szlachta mogła się dalej bawić.

Gość26.10.2017 8:11

My ich wszystkich utrzymujemy to jest taka prawda ale niemamy na to wplywu dorobic emerytury i spier z tego dziadostwa

Jaro26.10.2017 0:22

Kasy nie ma i będzie gorzej a do tego miliony idą na klub siatkówki. Górnik nie musi mieć roboty ważne by kasa poszła na utrzymanie klubu wyjazdy hotele restauracje. Paniska się bawią.

hajer25.10.2017 22:46

Jak dalej nie ma gdzie zaparkować dobrze auta na Zofiówce to po co ? mam się wysilać , lepiej z biurowca i związkowcą dać miejsca parkingowe. Tyż chciał bym miejsce do parkowania z pilotem za darmo !!!

Jola 25.10.2017 22:15

A może tak by wnieść wypadek jak Waldek Wspaniały ... i wrócić jako dyrektor hm

Pokaż wszystkie opinie (36)