Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Przejdź do portalu
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 21°16°
TEB
4 grudnia 2017

Wezwał policję, bo skończył mu się alkohol

Wezwał policję, bo skończył mu się alkohol
fot. pixabay

Zabrakło mu alkoholu to zadzwonił na policję. Teraz 62-latek odpowie przed sądem za bezpodstawne wezwanie patrolu. Grozi mu również wysoka grzywna. 

W niedzielę policjanci odebrali zgłoszenie od mieszkańca ulicy Wielkopolskiej, proszącego o interwencję policji. Kiedy mundurowi przyjechali na miejsce, wyszło na jaw, że 62-latek wezwał policję, ale sam nie wiedział dlaczego. Problemem jastrzębianina okazał się bowiem alkohol, a w zasadzie jego brak.

-  Swoim zgłoszeniem mężczyzna przysporzył sobie jednak prawdziwych problemów, bowiem w związku z bezpodstawną interwencją, policjanci skierowali do sądu wniosek o jej ukaranie. Za popełnione wykroczenie grozi mu wysoka grzywna – informuje Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu-Zdroju. -

Polub i udostępnij
Czytaj też

W policyjnym mundurze już prawie 30 lat... W policyjnym mundurze już prawie 30 lat...

Chciał uciec przed radiowozem, bo nie miał prawa jazdy Chciał uciec przed radiowozem, bo nie miał prawa jazdy

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (9)
seboc05.12.2017 20:54

Pałą po plecach lać przez całą noc !! Czasami brakuje KOMUNY !!

Ew05.12.2017 9:54

Wczoraj pewna znana z widzenia pani poprosiła mnie o 5 zł na mleko dla dziecka że niby mąż nie dostał wypłaty bo sie opóźnia i zwróci. Byłam przekonana że ta osoba jest w faktycznej potrzebie. Niestety całą kwote jaka dostała wydala na alkohol a wieczorem próbowała jeszcze dopozyczyć 10 zł na pampersy . Ostrzegam .Osiedle Dubielec

Wasabi05.12.2017 7:12

Aż strach pomyśleć, co będzie jak co niektórzy mieszkańcy naszego miasta dostaną 13 -tki, 14 -tki, 10 tyś. za deputat, itp. Oj! będzie się działo!

hejk05.12.2017 0:09

Policjanci z patrolówki, czy jak to się to przedszkole dla tych chłopczyków zwie, stracili szansę, żeby się na coś przydać....

józwa04.12.2017 12:33

A podobno policja ma służyć obywatelom, nie mogli panowie podwieźć arykułu pierwszej potrzeby?

Dedektyw04.12.2017 11:57

Dostał 10000 zł za węgiel to go stać takich bedzie więcej

Radio Teheran04.12.2017 11:26

Miasto dziczeje

Pokaż wszystkie opinie (9)