Życzenia Wielkanocne

Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 14°
4 grudnia 2017

Wezwał policję, bo skończył mu się alkohol

Wezwał policję, bo skończył mu się alkohol
fot. pixabay

Zabrakło mu alkoholu to zadzwonił na policję. Teraz 62-latek odpowie przed sądem za bezpodstawne wezwanie patrolu. Grozi mu również wysoka grzywna. 

W niedzielę policjanci odebrali zgłoszenie od mieszkańca ulicy Wielkopolskiej, proszącego o interwencję policji. Kiedy mundurowi przyjechali na miejsce, wyszło na jaw, że 62-latek wezwał policję, ale sam nie wiedział dlaczego. Problemem jastrzębianina okazał się bowiem alkohol, a w zasadzie jego brak.

-  Swoim zgłoszeniem mężczyzna przysporzył sobie jednak prawdziwych problemów, bowiem w związku z bezpodstawną interwencją, policjanci skierowali do sądu wniosek o jej ukaranie. Za popełnione wykroczenie grozi mu wysoka grzywna – informuje Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu-Zdroju. -

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kierowcy nie przepuszczają pieszych Kierowcy nie przepuszczają pieszych

Zderzenie na skrzyżowaniu.  Kobieta w szpitalu Zderzenie na skrzyżowaniu. Kobieta w szpitalu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (9)
seboc05.12.2017 20:54

Pałą po plecach lać przez całą noc !! Czasami brakuje KOMUNY !!

Ew05.12.2017 9:54

Wczoraj pewna znana z widzenia pani poprosiła mnie o 5 zł na mleko dla dziecka że niby mąż nie dostał wypłaty bo sie opóźnia i zwróci. Byłam przekonana że ta osoba jest w faktycznej potrzebie. Niestety całą kwote jaka dostała wydala na alkohol a wieczorem próbowała jeszcze dopozyczyć 10 zł na pampersy . Ostrzegam .Osiedle Dubielec

Wasabi05.12.2017 7:12

Aż strach pomyśleć, co będzie jak co niektórzy mieszkańcy naszego miasta dostaną 13 -tki, 14 -tki, 10 tyś. za deputat, itp. Oj! będzie się działo!

hejk05.12.2017 0:09

Policjanci z patrolówki, czy jak to się to przedszkole dla tych chłopczyków zwie, stracili szansę, żeby się na coś przydać....

józwa04.12.2017 12:33

A podobno policja ma służyć obywatelom, nie mogli panowie podwieźć arykułu pierwszej potrzeby?

Dedektyw04.12.2017 11:57

Dostał 10000 zł za węgiel to go stać takich bedzie więcej

Radio Teheran04.12.2017 11:26

Miasto dziczeje

Pokaż wszystkie opinie (9)