Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°°
8 stycznia 2018

Panie skakały na trampolinach w wodzie

Panie skakały na trampolinach w wodzie
fot. kb /jastrzebieonline

W piątek ruszyły zajęcia na basenie Laguna. Nowością są trampoliny w wodzie, na których dokonuje się ewolucji spalających kalorie. Nie brakuje chętnych pań na tego typu zajęcia. 

I zaczęło się! Ruszyły zajęcia na trampolinach wodnych na basenie Laguna. Chętnych pań na takie akrobacje nie zabrakło i szybko zapełniła się lista uczestniczek na wszystkie trzy grupy. Jednak zainteresowanie jest tak duże, że organizator zajęć - Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Jastrzębiu-Zdroju tworzy listy rezerwowe i być może zostaną uruchomione kolejne grupy.

- Zapraszamy na nowość na krytą pływalnię Laguna jaką są trampoliny w wodzie. W tym roku do zwykłego aerobiku dołączył specjalistyczny sprzęt, aby spalać jeszcze więcej kalorii w czasie 45 minut zajęć. Jak wiadomo ćwiczenia w wodzie są intensywniejsze niż te na sali bo musimy pokonywać dodatkowo opór wody. Podskoki na trampolinie same w sobie są intensywne jak wiadomo a tu mamy jeszcze wodę, którą trzeba pokonać.. Zapraszamy osoby, które nie mają absolutnie żadnych przeciwskazań do tego rodzaju intensywnego wysiłku. Na zwykły aerobik w wodzie mogą uczęszczać osoby po urazach, operacjach czy bólach w obrębie narządu ruchu (jest to nawet wskazane) natomiast w przypadku trampolin jest to niedozwolone. Prosimy Panie aby zabierały ze sobą wodę do picia, ponieważ w związku z tym, że przebywamy w chłodniejszej wodzie, która nas systematycznie schładza często nie czujemy jak się pocimy. Bardzo ważną kwestią jest również ubiór ponieważ stojąc na trampolinach część ciała wystaje nad wodę (w tym biust), który jest poddany intensywnym podskokom jak na sali gimnastyczne,j więc potrzebuje odpowiedniego przytrzymania (najlepiej za pomocą biustonosza sportowego). Stój kąpielowy nie spełnia absolutnie takiej funkcji. Na zajęcia prosimy również przychodzić 5 min wcześniej tak, żeby każda pani mogła ustawić sobie trampolinę na odpowiedniej dla siebie głębokości. Zapraszamy, żeby razem z nami realizować swoje postanowienia noworoczne - oprócz spalanych kalorii gwarantujemy wspaniałe i wesołe towarzystwo, dużo uśmiechów na zajęciach a po - doskonałe samopoczucie zapraszamy na nasz profil FB - mówi Eliza Rybica, absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie, która od lat prowadzi zajęcia na basenie Laguna.  

Polub i udostępnij
Czytaj też

Dziś dzień twórców i propagatorów kultury Dziś dzień twórców i propagatorów kultury

Jastrzębianie poskaczą na trampolinach Jastrzębianie poskaczą na trampolinach

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (6)
Magda09.01.2018 9:02

Nie już nie prowadzi trampolin ani na Harcerskiej ani na turystycznej- za mało chętnych było...

Krysia08.01.2018 14:54

Pani Kasia prowadzi też super zajęcia na siłowni na Turystycznej- chyba trampoliny też

Krysia08.01.2018 13:46

Nie to nie p. Kasia. Pani Kasia prowadzi super zajęcia na harcerskiej, bo na lagunie nie może.

do Piegus 08.01.2018 13:26

Brawo dla Pań. Zobacz Piegus na obwisłe brzuchy facetów, a potem komentuj :)

Piegus08.01.2018 11:20

Najpierw się obżeraja a potem chodza ćwiczyć i traca pieniaze na spalnie tłuszcu. Kobity weźcie się w domu za porządki to tez praca fizyczna i spala sie kalorie. Wiecej rcuhu a nie wozić tyłki samochodami

gość08.01.2018 10:48

Czy te zajęcia prowadzi p. Kasia?