Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°-2°
31 stycznia 2018

Ukrywał się w Niemczech, został zatrzymany w Jastrzębiu

Ukrywał się w Niemczech, został zatrzymany w Jastrzębiu
fot. KMP Jastrzębie

Policjant z jastrzębskiego wydziału kryminalnego, będąc na urlopie, zatrzymał poszukiwanego listem gończym mężczyznę. Okazało się, że 18-latek ukrywał się w Niemczech i był poszukiwany listem gończym.

Policjant na co dzień pełni służbę w grupie zajmującej się zatrzymywaniem osób poszukiwanych, dlatego nie miał on żadnych wątpliwości, że napotkany przez niego mężczyzna ukrywa się przed wymiarem sprawiedliwości.

- Mundurowy telefonicznie powiadomił swoich kolegów i zatrzymał 18-latka w rejonie bloku mieszkalnego przy ulicy Wrocławskiej. Następnie powiadomił o zajściu oficera dyżurnego jastrzębskiej jednostki. W policyjnych bazach danych mężczyzna figurował, jako poszukiwany listami gończym. Okazało się, że jastrzębianin ukrywał się na terenie Niemiec. Jastrzębianin trafił już do policyjnego aresztu, skąd jeszcze w poniedziałek został doprowadzony do Zakładu Karnego w Cieszynie - mówi mł. asp. Bogusława Dudek, rzecznik prasowy komendy Miejskiej Policji Jastrzębiu-Zdroju. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Policja: Pieszy ma pierwszeństwo na przejściu Policja: Pieszy ma pierwszeństwo na przejściu

Zwiększą bezpieczeństwo pieszych? Zwiększą bezpieczeństwo pieszych?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (6)
Kokodrzambo31.01.2018 22:41

Zadzwonić powiedzieć gdzie się jest i jeszcze umówić się o danej godzinie - A władza się spóźnia roz***li mnie zaraz ! Dlaczego Policja ma głęboko swoją premię za nic ?

Monika31.01.2018 21:19

Do Do Leszek gdybyd to ty czytal ze zrozumieniem to bys wiedział o co chodzi Leszkowi. Ja czytałam post po czy 2 raz na glos mężowi prosząc o streszczenie przeczytanej informacji i niestety jest napisana w taki sposób że można zrozumieć że policjant na urlopie był w Niemczech o którym to kraju wspomniano a nagle się okazuje ze na Wrcocławskiej go odnaleziono...

Zsamot31.01.2018 20:27

No niestety zatrzymanie nie wyglądało tak.Podejrzany w dzien zatrzymania zadzwonił o godz.11.45 do tego funkcjonariusza ze juz przebywa w polsce umówili sie ze podjedzie po niego o godz.13.10.Przyjechali o 13.18 wsiadl do auta I odjechali.Bylem swiadkiem tego nawet z mojego telefonu dzwonił do tego funkcjonariusza.

Do Leszek31.01.2018 15:18

Jak do tego doszedłeś? Zupełnie przeciętny człowiek, wie, że jest taki kraj Niemcy. I w nim może się ukrywać poszukiwany przez policję przestępca. Jastrzębie nie leży w Niemczech. Nigdzie taka informacja nie jest napisana w tej wiadomości. Jakim rozumem się posłużyłeś, żeby zrozumieć tą informację tak jak to napisałeś. Spytaj się innych jak nie wierzysz. Niemcy to taki kraj. Sąsiaduje z Polską w której znajduje się miasto o nazwie Jastrzębie Zdrój, skrótowo nazywane Jastrzębie.

Leszek31.01.2018 12:38

To ciekawe, że Jastrzębie Zdrój leży w Niemczech - wschodnich czy zachodnich.

Gość31.01.2018 10:55

młody bandit