Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
31 stycznia 2018

Ukrywał się w Niemczech, został zatrzymany w Jastrzębiu

Ukrywał się w Niemczech, został zatrzymany w Jastrzębiu
fot. KMP Jastrzębie

Policjant z jastrzębskiego wydziału kryminalnego, będąc na urlopie, zatrzymał poszukiwanego listem gończym mężczyznę. Okazało się, że 18-latek ukrywał się w Niemczech i był poszukiwany listem gończym.

Policjant na co dzień pełni służbę w grupie zajmującej się zatrzymywaniem osób poszukiwanych, dlatego nie miał on żadnych wątpliwości, że napotkany przez niego mężczyzna ukrywa się przed wymiarem sprawiedliwości.

- Mundurowy telefonicznie powiadomił swoich kolegów i zatrzymał 18-latka w rejonie bloku mieszkalnego przy ulicy Wrocławskiej. Następnie powiadomił o zajściu oficera dyżurnego jastrzębskiej jednostki. W policyjnych bazach danych mężczyzna figurował, jako poszukiwany listami gończym. Okazało się, że jastrzębianin ukrywał się na terenie Niemiec. Jastrzębianin trafił już do policyjnego aresztu, skąd jeszcze w poniedziałek został doprowadzony do Zakładu Karnego w Cieszynie - mówi mł. asp. Bogusława Dudek, rzecznik prasowy komendy Miejskiej Policji Jastrzębiu-Zdroju. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Oszuści znowu zaatakowali mieszkańców Uwaga! Oszuści znowu zaatakowali mieszkańców

Młody mężczyzna chciał wyskoczyć przez okno Młody mężczyzna chciał wyskoczyć przez okno

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (6)
Kokodrzambo31.01.2018 22:41

Zadzwonić powiedzieć gdzie się jest i jeszcze umówić się o danej godzinie - A władza się spóźnia roz***li mnie zaraz ! Dlaczego Policja ma głęboko swoją premię za nic ?

Monika31.01.2018 21:19

Do Do Leszek gdybyd to ty czytal ze zrozumieniem to bys wiedział o co chodzi Leszkowi. Ja czytałam post po czy 2 raz na glos mężowi prosząc o streszczenie przeczytanej informacji i niestety jest napisana w taki sposób że można zrozumieć że policjant na urlopie był w Niemczech o którym to kraju wspomniano a nagle się okazuje ze na Wrcocławskiej go odnaleziono...

Zsamot31.01.2018 20:27

No niestety zatrzymanie nie wyglądało tak.Podejrzany w dzien zatrzymania zadzwonił o godz.11.45 do tego funkcjonariusza ze juz przebywa w polsce umówili sie ze podjedzie po niego o godz.13.10.Przyjechali o 13.18 wsiadl do auta I odjechali.Bylem swiadkiem tego nawet z mojego telefonu dzwonił do tego funkcjonariusza.

Do Leszek31.01.2018 15:18

Jak do tego doszedłeś? Zupełnie przeciętny człowiek, wie, że jest taki kraj Niemcy. I w nim może się ukrywać poszukiwany przez policję przestępca. Jastrzębie nie leży w Niemczech. Nigdzie taka informacja nie jest napisana w tej wiadomości. Jakim rozumem się posłużyłeś, żeby zrozumieć tą informację tak jak to napisałeś. Spytaj się innych jak nie wierzysz. Niemcy to taki kraj. Sąsiaduje z Polską w której znajduje się miasto o nazwie Jastrzębie Zdrój, skrótowo nazywane Jastrzębie.

Leszek31.01.2018 12:38

To ciekawe, że Jastrzębie Zdrój leży w Niemczech - wschodnich czy zachodnich.

Gość31.01.2018 10:55

młody bandit