Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 22°18°
22 lutego 2018

W kopalni zatrudnieni zostaną absolwenci z lat ubiegłych

W kopalni zatrudnieni zostaną absolwenci z lat ubiegłych
fot. JSW / Dawid Lach

Nowo przyjęta Strategia JSW na lata 2018-2030 zakłada wzrost produkcji, a co się z tym wiąże również wzrost zatrudnienia. Pracę mają otrzymać nie tylko aktualni absolwenci, ale również absolwenci z lat ubiegłych.

Jastrzębska Spółka Węglowa podpisała porozumienie z gminą Pawłowice, w którym zobowiązała się zorganizować praktyczną naukę zawodu dla uczniów szkół górniczych. W ten sposób JSW zapewnia sobie wpływ na kształcenie przyszłych pracowników.

Artur Wojtków, zastępca prezesa JSW do spraw pracy i polityki społecznej, poinformował, że kopalnia Pniówek została zobowiązana do zatrudnienia nie tylko tegorocznych absolwentów, ale również absolwentów z lat ubiegłych, którzy nie otrzymali pracy z powodu kryzysowej sytuacji w firmie.

Polub i udostępnij
Mali Giganci
Czytaj też

Co z węglem dla emerytów górniczych? Dyskusja w Sejmie Co z węglem dla emerytów górniczych? Dyskusja w Sejmie

Nadchodzi spadek cen węgla koksującego? Nadchodzi spadek cen węgla koksującego?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (17)
Gość27.02.2018 9:36

Panie dyrektorze Wojtków poco ten artykuł kopalnia Pniówek nie przyjmuje ani żadna inna kopalnia tylko sig a w sigu twierdzą że nie podpisywali z szkołami umów

Gość27.02.2018 9:04

I znów puste słowa obietnice kopalnie nie przyjmują tylko sig a sig przyjmuje po znajomościach absolwenci mogą sobie czekać

Gość27.02.2018 8:28

To gdzie mają się głosić absolwenci z ubiegłych lat aby przyjąć się do pracy w kopalni

ja24.02.2018 13:15

A co syn posła skończył za HarWard że prokurentem został w nowej spółce. Powstają spółki pod spółkami zależnymi od JSW ,żeby tych super wykształconych ludzi obsadzić na dobrze płatnych stanowiskach.

do godz. 8.2224.02.2018 9:56

Super info, gratki dla młodych talentów. Co ciebie i nas może obchodzić gdzie pracuje syn posła. Trzeba było się uczyć tobyś teraz nie zazdrościł i nie szczuł. Przyjmij się za sygnalistę w tut. urzędzie.

gość23.02.2018 21:40

Czy czekając na zatrudnienie w JSW nie mogli odbyć stażu w urzędzie miasta lub urzędzie pracy albo w opiece społecznej?

ja23.02.2018 8:22

Syn posła już pracuje w nowej spółce JSW ochrona.

Pokaż wszystkie opinie (17)