Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Przejdź do portalu
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 20°15°
20 marca 2018

Taneczni Mistrzowie Polski z Jastrzębia

  • Taneczni Mistrzowie Polski z Jastrzębia
  • Taneczni Mistrzowie Polski z Jastrzębia
  • Taneczni Mistrzowie Polski z Jastrzębia
  • Taneczni Mistrzowie Polski z Jastrzębia
Więcej zdjęć:

O dużym sukcesie mogą mówić tancerze ze szkoły tańca „Explozja Tańca”z Jastrzębia-Zdroju. Młodzież zdobyła tytuł Mistrza Polski w kategorii street dance show 12-15 lat.

W miniony weekend odbyły się Krajowe Mistrzostwa Polski IDO Twardogóra. W imprezie wzięło udział 1500 tancerzy, tak więc konkurencja była naprawdę duża. Jury nie miało łatwego zadania - wyłonić grupy, które będą reprezentować Polskę na Mistrzostwach Europy i Świata. Także młodzież z jastrzębskiej szkoły tańca „Explozja Tańca” ubiegała się o tą prestiżową nominację.

Wiele godzin ćwiczeń, samozaparcia i pasji, bez której nie ma mowy o żadnych osiągnięciach przyniosło oczekiwane efekty. Grupa Flash Dance Junior z „Explozji” zdobyła Mistrzostwo Polski w kategorii Street Dance Show 12-15 lat. I to właśnie oni będą reprezentować nasz kraj w zawodach międzynarodowych.

Młodzież pod kierunkiem Michaliny Palki przygotowała się do mistrzostw od września 2017 roku. Zostali uznani za najlepszych w Polsce. Teraz stoją przed jeszcze większym wyzwaniem.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Hala explodowała tańcem! Hala explodowała tańcem!

Jastrzębscy tancerze nominowani na Mistrzostwa Świata Jastrzębscy tancerze nominowani na Mistrzostwa Świata

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (39)
Lodzia30.03.2018 10:02

A mnie sie podobało. Bylam widziałam kanapke zjadłam i oceniłam????

Alicja22.03.2018 14:48

Gratulacje

Agnieszka 22.03.2018 13:52

Bardzo dobrze że młodzież robić coś więcej niż tylko siedzi na komputerze. Na szczęście mamy w Jastzrebiu wiele dyscyplin sportowych w których mogą się wykazać :)

Jolo22.03.2018 13:41

Fajnie :)

Ilona22.03.2018 13:00

Gratulacje

...22.03.2018 12:30

DO Gosia: Inspiracje mogą się powielać i nic się z tym nie zrobi. Gratuluję wszystkim startującym i Wiem że każdy kto stanął na podium na to zasłużył.

Gosia22.03.2018 12:16

Gratuluję Wam bardzo i inspiracją, inspiracją trudno kto chce ten wyciągnie wnioski kto nie ten nie a wy dzieci cieszcie się wygraną i przepraszam jeżeli kogoś uraziłam swoim komentarzem . Chciałam zwrócić uwagę żeby potem nie było :( I nie obrazajcie się nawzajem bo nie słusznie obwiniacie dzieci z Szoku i je obrażacie.

Pokaż wszystkie opinie (39)