Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 3°-3°
20 marca 2018

Taneczni Mistrzowie Polski z Jastrzębia

  • Taneczni Mistrzowie Polski z Jastrzębia
  • Taneczni Mistrzowie Polski z Jastrzębia
  • Taneczni Mistrzowie Polski z Jastrzębia
  • Taneczni Mistrzowie Polski z Jastrzębia
Więcej zdjęć:

O dużym sukcesie mogą mówić tancerze ze szkoły tańca „Explozja Tańca”z Jastrzębia-Zdroju. Młodzież zdobyła tytuł Mistrza Polski w kategorii street dance show 12-15 lat.

W miniony weekend odbyły się Krajowe Mistrzostwa Polski IDO Twardogóra. W imprezie wzięło udział 1500 tancerzy, tak więc konkurencja była naprawdę duża. Jury nie miało łatwego zadania - wyłonić grupy, które będą reprezentować Polskę na Mistrzostwach Europy i Świata. Także młodzież z jastrzębskiej szkoły tańca „Explozja Tańca” ubiegała się o tą prestiżową nominację.

Wiele godzin ćwiczeń, samozaparcia i pasji, bez której nie ma mowy o żadnych osiągnięciach przyniosło oczekiwane efekty. Grupa Flash Dance Junior z „Explozji” zdobyła Mistrzostwo Polski w kategorii Street Dance Show 12-15 lat. I to właśnie oni będą reprezentować nasz kraj w zawodach międzynarodowych.

Młodzież pod kierunkiem Michaliny Palki przygotowała się do mistrzostw od września 2017 roku. Zostali uznani za najlepszych w Polsce. Teraz stoją przed jeszcze większym wyzwaniem.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Sukces jastrzębskich tancerzy Sukces jastrzębskich tancerzy

Hala explodowała tańcem! Hala explodowała tańcem!

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (39)
Lodzia30.03.2018 10:02

A mnie sie podobało. Bylam widziałam kanapke zjadłam i oceniłam????

Alicja22.03.2018 14:48

Gratulacje

Agnieszka 22.03.2018 13:52

Bardzo dobrze że młodzież robić coś więcej niż tylko siedzi na komputerze. Na szczęście mamy w Jastzrebiu wiele dyscyplin sportowych w których mogą się wykazać :)

Jolo22.03.2018 13:41

Fajnie :)

Ilona22.03.2018 13:00

Gratulacje

...22.03.2018 12:30

DO Gosia: Inspiracje mogą się powielać i nic się z tym nie zrobi. Gratuluję wszystkim startującym i Wiem że każdy kto stanął na podium na to zasłużył.

Gosia22.03.2018 12:16

Gratuluję Wam bardzo i inspiracją, inspiracją trudno kto chce ten wyciągnie wnioski kto nie ten nie a wy dzieci cieszcie się wygraną i przepraszam jeżeli kogoś uraziłam swoim komentarzem . Chciałam zwrócić uwagę żeby potem nie było :( I nie obrazajcie się nawzajem bo nie słusznie obwiniacie dzieci z Szoku i je obrażacie.

Pokaż wszystkie opinie (39)