Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -2°-3°
27 kwietnia 2018

Pracownicy służby zdrowia świętowali

Pracownicy służby zdrowia świętowali
fot. Samorządne Jastrzębie

Pracownicy służby zdrowia oraz emeryci spotkali się z okazji Światowego Dnia Służby Zdrowia. Swoje święto celebrowali w Domu Zdrojowym.Mimo trudnej sytuacji w jakiej znajduje się placówki medyczne w całym kraju, ich pracownicy poczuli, że są doceniani i szanowani. 

Na zaproszenie Samorządnego Jastrzębia spotkali się w typowo wieczorowej atmosferze pracownicy ogólnie rozumianej służby zdrowia. W przeważającej większości były to pielęgniarki, lecz nie brakowało również lekarzy czy pozostałych pracowników związanych z placówkami medycznymi. Nie zapomniano również o emerytowanych już pracownikach, którzy dużą część swojego życia poświęcili pracy medycznej.

- To powrót do tradycji kultywowania obchodów Dnia Służby Zdrowia. W tym szczególnym dniu chcemy podziękować wszystkim związanym zawodowo ze służbą zdrowia za ich ogromny wkład w pracę. Zdajemy sobie sprawę z trudnej sytuacji placówek medycznych. Wiemy również, że chyba zapomina się o tej grupie zawodowej. Dlatego chcieliśmy, tak jak potrafimy, może w skromny sposób podziękować im za swoje poświęcenie - mówi Ewelina Auguścik ze Stowarzyszenia Samorządne Jastrzębie.

Przypomnijmy, że Samorządne Jastrzębie co roku spotyka się cyklicznie z nauczycielami z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Ubiegłotygodniowe wydarzenie „dorzuca” do imprez cyklicznych stowarzyszenia Dzień Służby Zdrowia.

Uczestnicy spotkania wyszli z drobnymi upominkami, a scena Domu Zdrojowego została udekorowana pracami dzieci z Przedszkola nr 6 oraz Szkoły Podstawowej nr 12.

 

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kibice (i nie tylko) nie zawiedli. Pobiegli dla Dawida Kibice (i nie tylko) nie zawiedli. Pobiegli dla Dawida

Będą protestować przeciwko przemocy wobec kobiet Będą protestować przeciwko przemocy wobec kobiet

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (5)
zeby01.05.2018 8:24

Wystarczy zobaczyc jak jes w Jastrzebskim szpitalu,tam lekarze maja swieto od lat

gość30.04.2018 6:32

Marcin działa niczym niczym opiekunki osób niepełnosprawnych w sejmie - politycznie.

Gość27.04.2018 23:23

Do Radio Teheran????Mądrością to Ty raczej nie grzeszysz

Nikoś27.04.2018 8:49

A bananowa młodzież rezydencka, sterowana przez Platformę Obywatelską też świętowała?

Radio Teheran27.04.2018 8:34

"w typowo wieczorowej atmosferze"

Do picia wodki zawsze okazja sie znajdzie, do pracy juz trudniej.