Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Przejdź do portalu
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 19°13°
27 kwietnia 2018

Pracownicy służby zdrowia świętowali

Pracownicy służby zdrowia świętowali
fot. Samorządne Jastrzębie

Pracownicy służby zdrowia oraz emeryci spotkali się z okazji Światowego Dnia Służby Zdrowia. Swoje święto celebrowali w Domu Zdrojowym.Mimo trudnej sytuacji w jakiej znajduje się placówki medyczne w całym kraju, ich pracownicy poczuli, że są doceniani i szanowani. 

Na zaproszenie Samorządnego Jastrzębia spotkali się w typowo wieczorowej atmosferze pracownicy ogólnie rozumianej służby zdrowia. W przeważającej większości były to pielęgniarki, lecz nie brakowało również lekarzy czy pozostałych pracowników związanych z placówkami medycznymi. Nie zapomniano również o emerytowanych już pracownikach, którzy dużą część swojego życia poświęcili pracy medycznej.

- To powrót do tradycji kultywowania obchodów Dnia Służby Zdrowia. W tym szczególnym dniu chcemy podziękować wszystkim związanym zawodowo ze służbą zdrowia za ich ogromny wkład w pracę. Zdajemy sobie sprawę z trudnej sytuacji placówek medycznych. Wiemy również, że chyba zapomina się o tej grupie zawodowej. Dlatego chcieliśmy, tak jak potrafimy, może w skromny sposób podziękować im za swoje poświęcenie - mówi Ewelina Auguścik ze Stowarzyszenia Samorządne Jastrzębie.

Przypomnijmy, że Samorządne Jastrzębie co roku spotyka się cyklicznie z nauczycielami z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Ubiegłotygodniowe wydarzenie „dorzuca” do imprez cyklicznych stowarzyszenia Dzień Służby Zdrowia.

Uczestnicy spotkania wyszli z drobnymi upominkami, a scena Domu Zdrojowego została udekorowana pracami dzieci z Przedszkola nr 6 oraz Szkoły Podstawowej nr 12.

 

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Będą protestować przeciwko przemocy wobec kobiet Będą protestować przeciwko przemocy wobec kobiet

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (5)
zeby01.05.2018 8:24

Wystarczy zobaczyc jak jes w Jastrzebskim szpitalu,tam lekarze maja swieto od lat

gość30.04.2018 6:32

Marcin działa niczym niczym opiekunki osób niepełnosprawnych w sejmie - politycznie.

Gość27.04.2018 23:23

Do Radio Teheran????Mądrością to Ty raczej nie grzeszysz

Nikoś27.04.2018 8:49

A bananowa młodzież rezydencka, sterowana przez Platformę Obywatelską też świętowała?

Radio Teheran27.04.2018 8:34

"w typowo wieczorowej atmosferze"

Do picia wodki zawsze okazja sie znajdzie, do pracy juz trudniej.