Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 27°22°
31 maja 2018

Konkurs na 55-lecie miasta: "Dobre myśli o moim mieście"

Konkurs na 55-lecie miasta: "Dobre myśli o moim mieście"
fot. UM Jastrzębie / Robert Sitek

W tym roku przypada 55. rocznica nadania praw miejskich Jastrzębia-Zdroju. To dobra okazja, aby zebrać, napisać kilka dobrych myśli o mieście. Parafia Ewangelicko-Augsburska ogłasza konkurs dla najciekawszych sentencji.

Jastrzębie-Zdrój na pewno budzi pozytywne emocje, wspomnienia. Każdy z mieszkańców ma w sercu miasto, w którym żyje, w którym się urodził. Warto podzielić się tymi dobrymi odczuciami. Z okazji 55-lecia nadania praw miejskich Parafia Ewangelicka ogłasza konkurs. Może w nim wziąć udział każdy jastrzębianin i każdy, kto dobrze myśli o naszym mieście. Wystarczy skreślić kilka zdań, sentencji w krótszej formie albo, jeśli ktoś ma taką potrzebę, w dłuższej i przesłać e-mailem na adres Parafii Ewangelickiej w Jastrzębiu-Zdroju: jastrzębie@luteranie.pl lub dostarczyć w wersji papierowej do Parafii przy ul. Cieszyńskiej 23

Sentencje zostaną odczytane podczas koncertu, który odbędzie się w dniu 17 czerwca, w niedzielę, w kościele ewangelicko-augsburskim w Jastrzębiu-Zdroju. W trakcie koncertu zostaną zaprezentowane najciekawsze myśli mieszkańców o Jastrzębiu. Przed publicznością zaprezentuje się Orkiestra Kameralna ARTIS pod batutą Jean-Claude`a Hauptmanna, dyrygenta Zespołu Śląsk. Artyści wykonają przeboje muzyki filmowej, początek o godz. 17:00, wstęp jest wolny.

Polub i udostępnij
Czytaj też

W jakim kierunku ma się rozwijać miasto? Jakie są jego problemy? W jakim kierunku ma się rozwijać miasto? Jakie są jego problemy?

Więcej zgonów, niż urodzeń w Jastrzębiu Więcej zgonów, niż urodzeń w Jastrzębiu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (8)
Hmmm07.06.2018 11:51

antylopa,najlepiej dlugimi skokami przed siebie:)

antylopa06.06.2018 10:13

Ja patrzę jak się wydostać z tej dziury i na tym głównie skupiam myśli.

Do radio teheran03.06.2018 11:58

To napisz "Andżej Matusiak" :D :D :D

Prawdomowny01.06.2018 11:31

Konkurs dla wyjatkowych optymistow.

do trololo01.06.2018 9:21

Ale prymityw. Wyjechałeś z miasta, którego nie lubisz, ale w codziennym życiu na portalach miasta uczestniczysz. Ha ha ha, coś chyba nie za bardzo jesteś szczęśliwy. Co za ameba umysłowa!

Bigos01.06.2018 9:17

Kocham to miasto, bo tu się urodziłem
Kocham to miasto, bo tu młodość spędziłem
Kocham to miasto, bo tutaj szalejemy
Kocham to miasto, bo tutaj umrzemy.

trololo31.05.2018 14:55

Najlepsza myśl o tym mieście to obraz tabliczki "Koniec" Jastrzębie-Zdrój gdy wyjeżdżałem. Nie żałuję

Pokaż wszystkie opinie (8)