Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 4°
31 maja 2018

Konkurs na 55-lecie miasta: "Dobre myśli o moim mieście"

Konkurs na 55-lecie miasta: "Dobre myśli o moim mieście"
fot. UM Jastrzębie / Robert Sitek

W tym roku przypada 55. rocznica nadania praw miejskich Jastrzębia-Zdroju. To dobra okazja, aby zebrać, napisać kilka dobrych myśli o mieście. Parafia Ewangelicko-Augsburska ogłasza konkurs dla najciekawszych sentencji.

Jastrzębie-Zdrój na pewno budzi pozytywne emocje, wspomnienia. Każdy z mieszkańców ma w sercu miasto, w którym żyje, w którym się urodził. Warto podzielić się tymi dobrymi odczuciami. Z okazji 55-lecia nadania praw miejskich Parafia Ewangelicka ogłasza konkurs. Może w nim wziąć udział każdy jastrzębianin i każdy, kto dobrze myśli o naszym mieście. Wystarczy skreślić kilka zdań, sentencji w krótszej formie albo, jeśli ktoś ma taką potrzebę, w dłuższej i przesłać e-mailem na adres Parafii Ewangelickiej w Jastrzębiu-Zdroju: jastrzębie@luteranie.pl lub dostarczyć w wersji papierowej do Parafii przy ul. Cieszyńskiej 23

Sentencje zostaną odczytane podczas koncertu, który odbędzie się w dniu 17 czerwca, w niedzielę, w kościele ewangelicko-augsburskim w Jastrzębiu-Zdroju. W trakcie koncertu zostaną zaprezentowane najciekawsze myśli mieszkańców o Jastrzębiu. Przed publicznością zaprezentuje się Orkiestra Kameralna ARTIS pod batutą Jean-Claude`a Hauptmanna, dyrygenta Zespołu Śląsk. Artyści wykonają przeboje muzyki filmowej, początek o godz. 17:00, wstęp jest wolny.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Nowy film promujący miasto. Jest się czym chwalić Nowy film promujący miasto. Jest się czym chwalić

Miasto wystroiło się na święta Miasto wystroiło się na święta

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (8)
Hmmm07.06.2018 11:51

antylopa,najlepiej dlugimi skokami przed siebie:)

antylopa06.06.2018 10:13

Ja patrzę jak się wydostać z tej dziury i na tym głównie skupiam myśli.

Do radio teheran03.06.2018 11:58

To napisz "Andżej Matusiak" :D :D :D

Prawdomowny01.06.2018 11:31

Konkurs dla wyjatkowych optymistow.

do trololo01.06.2018 9:21

Ale prymityw. Wyjechałeś z miasta, którego nie lubisz, ale w codziennym życiu na portalach miasta uczestniczysz. Ha ha ha, coś chyba nie za bardzo jesteś szczęśliwy. Co za ameba umysłowa!

Bigos01.06.2018 9:17

Kocham to miasto, bo tu się urodziłem
Kocham to miasto, bo tu młodość spędziłem
Kocham to miasto, bo tutaj szalejemy
Kocham to miasto, bo tutaj umrzemy.

trololo31.05.2018 14:55

Najlepsza myśl o tym mieście to obraz tabliczki "Koniec" Jastrzębie-Zdrój gdy wyjeżdżałem. Nie żałuję

Pokaż wszystkie opinie (8)