Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
15 czerwca 2018

Stracił panowanie nad pojazdem. 18-latka w szpitalu

Stracił panowanie nad pojazdem. 18-latka w szpitalu
fot. KPP Rybnik

Jastrzębianin kierujący toyotą uderzył w latarnię. Pasażerka samochodu została odwieziona do szpitala. Przyczyny wypadku było przekroczenie dozwolonej prędkości.

Do wypadku doszło w środę, około 21.40 na ulicy Szerockiej w Świerklanach. Jak wstępnie ustalili policjanci z wydziału ruchu drogowego rybnickiej komendy, kierujący toyotą - 21-letni mieszkaniec Jastrzębia Zdroju, nie dostosował prędkości do panujących warunków i skręcając w ulicę Powstańców uderzył w przydrożną latarnię.

- W wyniku zdarzenia ranna została 18-letnia pasażerka toyoty. Poszkodowana została przetransportowana do szpitala. Policjanci sprawdzili stan trzeźwości kierującego. Był trzeźwy. Dokładne okoliczności wypadku zostaną wyjaśnione w prowadzonym przez rybnickich śledczych postępowaniu przygotowawczym - informuje Komenda Powiatowa Policji w Rybniku.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Pędził 101 km/h i wyprzedzał na przejściu na pieszych Pędził 101 km/h i wyprzedzał na przejściu na pieszych

Wsadził głowę do nocnika i trzeba było wezwać pomoc Wsadził głowę do nocnika i trzeba było wezwać pomoc

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (4)
Kk17.06.2018 11:17

Ulica szerocka haha

Myszka15.06.2018 18:34

18 - latka to czysty pachnacy skarb.

KAZ15.06.2018 14:46

Wina latarni.

smerf12515.06.2018 12:08

No popatrz a przecież słupki na placu omijał perfekt!!!