Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
EkoOkna
15 czerwca 2018

Stracił panowanie nad pojazdem. 18-latka w szpitalu

Stracił panowanie nad pojazdem. 18-latka w szpitalu
fot. KPP Rybnik

Jastrzębianin kierujący toyotą uderzył w latarnię. Pasażerka samochodu została odwieziona do szpitala. Przyczyny wypadku było przekroczenie dozwolonej prędkości.

Do wypadku doszło w środę, około 21.40 na ulicy Szerockiej w Świerklanach. Jak wstępnie ustalili policjanci z wydziału ruchu drogowego rybnickiej komendy, kierujący toyotą - 21-letni mieszkaniec Jastrzębia Zdroju, nie dostosował prędkości do panujących warunków i skręcając w ulicę Powstańców uderzył w przydrożną latarnię.

- W wyniku zdarzenia ranna została 18-letnia pasażerka toyoty. Poszkodowana została przetransportowana do szpitala. Policjanci sprawdzili stan trzeźwości kierującego. Był trzeźwy. Dokładne okoliczności wypadku zostaną wyjaśnione w prowadzonym przez rybnickich śledczych postępowaniu przygotowawczym - informuje Komenda Powiatowa Policji w Rybniku.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Stracił panowanie nad samochodem na wiadukcie Stracił panowanie nad samochodem na wiadukcie

Zderzenie czterech pojazdów Zderzenie czterech pojazdów

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (4)
Kk17.06.2018 11:17

Ulica szerocka haha

Myszka15.06.2018 18:34

18 - latka to czysty pachnacy skarb.

KAZ15.06.2018 14:46

Wina latarni.

smerf12515.06.2018 12:08

No popatrz a przecież słupki na placu omijał perfekt!!!