Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
25 czerwca 2018

Samochód potrącił rowerzystę

Samochód potrącił rowerzystę
fot. KMP Jastrzębie

W niedzielę doszło do groźnie wyglądającego wypadku. Na ulicy Cieszyńskiej samochód osobowy potrącił rowerzystę.

Zdarzenie miało miejsce wczoraj około godziny 18-19 na ulicy Cieszyńskiej,  mniej więcej na wysokości posesji numer 63. Na miejsce wezwano drogówkę ora zespół ratownictwa medycznego, który zajął się poszkodowanym. Sprawę wyjaśniają funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Policja ostrzega, że także w dniu dzisiejszym, na drogach panują nie najlepsze warunki i apeluje o zachowanie szczególnej ostrożności, dostosowanie prędkości do warunków jazdy, a także o zwracanie przez kierowców uwagi na niechronionych uczestników ruchu drogowego.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu  Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu

Stracił panowanie nad samochodem na wiadukcie Stracił panowanie nad samochodem na wiadukcie

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (15)
sprostowanie26.06.2018 15:26

To nie samochód potrącił pieszego. To kierowca samochodem, który prowadził potrącił pieszego. Należy się szacunek wzajemny kierowcom i rowerzysto, oraz pieszym. Samochód jest najtwardszy z tych 3 użytkowników jezdni. Za to kierowcy, jadąc najszybciej ma mniej czasu na reakcję. Szacunek wzajemny zapewnia bezpieczeństwo. Ale żeby kogoś szanować, trzeba rozumieć kim są inni użytkownicy. To do młodych, którym się wydaje, że potrafią jeździć. Najczęściej nie potrafią. Potrafią jako tako sterować samochodem. Natomiast znaki drogowe i malowane na jezdni odbierają jako twórczość artystyczną nieznanych im artystów.

Agne25.06.2018 19:42

Skoro kierowcy potrafią wjeżdżać na chodniki ,dachować na przejścia dla pieszych, latarnie, znaki drogowe, ronda to na scieżke dla rowerzystów również, w jastrzębiu ostanio nie takie rzeczy się działy ,ale od razu lepiej psy wieszać na rowerzystach.

Gość25.06.2018 15:33

Ul. 1-Maja od Witczaka do ronda pamiętajcie pedalarze że tam nie ma kontr-pasa.

do do siemano25.06.2018 11:28

A co mnie interesuje czy da się jeździć czy nie. Są i należy z nich korzystać. Jak droga jest dziurawa to mogę jeździć chodnikiem, a piesi mają schodzić z niego, bo ja jadę?

Rupert25.06.2018 11:18

Na 11-Listopada kierowca nagle skręcił przecinając ścieżkę rowerową ledwo wyhamowałem przed wariatem
Na tej ścieżce nie jest bezpiecznie !!!!

do "do siemano"25.06.2018 11:12

Ul. Cieszyńska od Carrefoura aż do samych Zebrzydowic ma ścieżki rowerowe asfaltowe po obu stronach, a "kolarze" i tak jadą szosą powodując korki. W końcu ktoś nie wytrzymał i "udzielił lekcji" nieposłusznemu kolarzowi.

do siemano25.06.2018 10:57

Bo jak ktoś jedzie na kolarzówce to po naszych ścieźkach się nie da jezdzić ( bruk)!!!

Pokaż wszystkie opinie (15)