Życzenia Wielkanocne

Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 13°
2 lipca 2018

Po pięciu latach Wojciech Caniboł odchodzi z GKS 1962

Po pięciu latach Wojciech Caniboł odchodzi z GKS 1962
fot. GKS 1962 Jastrzębie

Wojciech Caniboł nie jest już zawodnikiem GKS 1962 Jastrzębie. Odchodzi po rozegraniu pięciu sezonów. Kibice zapamiętali go jako zawodnika mającego na swoim koncie znakomity dorobek bramkowy. 

Wojciech Caniboł trafił do GKS-u 1962 Jastrzębie przed rozpoczęciem sezonu 2013/2014 z Pniówka Pawłowice Śląskie i od razu stał się podstawowym zawodnikiem. Z GKS-em świętował trzy awanse. W sezonie 2013/2014 do z IV do III ligi, w sezonie 2016/2017 z III do II i w minionym sezonie na zaplecze ekstraklasy. W każdym z nich zawodnik ten miał swój ogromny wkład, będąc najlepszym lub jednym z najlepszych strzelców GKS-u. W sezonie 2016/2017 zdobył koronę króla strzelców III ligi, trafiając 19 razy do bramki rywali.

W sumie Wojciech Caniboł rozegrał dla GKS-u 130 spotkań ligowych, w których zdobył 59 bramek oraz 13 pucharowych, ośmiokrotnie wpisując się na listę strzelców. W minionym sezonie, zakończonym awansem na zaplecze ekstraklasy, „Cani” pojawił się na boisku w dwudziestu dwóch meczach, zdobywając 5 bramek, a w pamięci kibiców zapadnie przede wszystkim zwycięski gol ze Zniczem Pruszków, zdobyty w ostatniej akcji meczu.
 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Zwycięstwo GKSu z Radomiem. Zwrot akcji w drugiej połowie Zwycięstwo GKSu z Radomiem. Zwrot akcji w drugiej połowie

Piłkarze GKS w "Korfantym" z okazji Dnia Kobiet Piłkarze GKS w "Korfantym" z okazji Dnia Kobiet

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
Seboc 22.07.2018 12:36

Lepsza kasa.

Marcin05.07.2018 7:30

Lepsza kasa ?