Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
EkoOkna
25 lipca 2018

Pili alkohol, zaczepiali i wyzywali przechodniów

Pili alkohol, zaczepiali i wyzywali przechodniów
fot. pixabay

We wtorek policjanci interweniowali w sprawie osób, które na ulicach miasta nie tylko spożywały alkohol, ale również obrzucały przechodniów wulgarnymi słowami.

Stróże prawa nie byli pobłażliwi wobec mężczyzn, który wczoraj na ulicy Kaszubskiej, na jednym ze skwerków, pili alkohol i wyzywali przechodzących ludzi.

- Informację o tej sytuacji Komenda Miejska Policji otrzymała we wtorek ok. godz. 8:45. Na miejsce udał się patrol, który wylegitymował czterech mężczyzn i sporządził wniosek o ukaranie do sądu za zakłócanie porządku publicznego i spożywanie alkoholu w miejscu niedozowolnym - mówi mł.asp. Bogusława Kobeszko, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Podobne zdarzenie miało miejsce również we wtorek ok. godz. 9:30, tym razem na al. Piłsudskiego. Mężczyźni pili alkohol i wyzywali przechodniów. Jako, że nie była to pierwsza sytuacja w wykonaniu tych panów, mundurowi sporządzili wniosek do sądu o ukaranie mężczyzn.

Polub i udostępnij
Czytaj też

"Bezdomni chcieli ode mnie pieniądze" "Bezdomni chcieli ode mnie pieniądze"

Zegar z kukułką dla policjantów zamiast samobójstwa Zegar z kukułką dla policjantów zamiast samobójstwa

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (21)
Hshdj25.07.2018 23:08

W parku nawet w weekendy w bialy dzien bywa, ze na lawkach spia zule, a pod supersamem to juz w ogole. Ciekawe jak szybko opanuja ten wspanialy own. Jastrzebie juz wkrotce polskim Detroit

Gość25.07.2018 18:03

Hetman czeka, aż dojdzie do rękoczynów, bo mieszkańcy mają dość żuli, którzy rządzą w mieście. Gdzie są
te zwiększone patrole, którymi chwali się na billboardach?

Aninim 25.07.2018 16:43

Haha dobre ostatnio menel mnie zaczepil zapytał się o złotówkę czy bym mu nie pożyczył. Zapytałem się go kiedy odda odpowiedział nigdy ciulu. To za te słowo dostał w trąbe i tak się skączyła rozmowa ????????????????

Gość25.07.2018 15:37

Ja zrobiłem porządek z żulami u siebie pod blokiem. Raz, drugi dostali bęcki i już od tego czasu spokój. Może i za resztę tak trzeba się wziąć.

Radio Teheran25.07.2018 14:35

@Hela
"czekać na przyjazd policji prawie 40 minut"

Przeciez swieto maja, tzn. drugi dzien swiat.

Komentator25.07.2018 13:34

Działania policji są tak skuteczne że goście po 45 minutach zaś robili to samo. Kaj my są???

gość25.07.2018 11:51

To samo w centrum przed Tesco. Wszystkie ławki zajęte przez żuli którzy zachowują się poniżej wszelkiej krytyki. Najwyższy czas zrobić z tym porządek.

Pokaż wszystkie opinie (21)