Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
3 sierpnia 2018

Harcerska przejezdna. Działa nowa sygnalizacja

Harcerska przejezdna. Działa nowa sygnalizacja
fot. UM Jastrzębie

Chociaż wakacje w pełni to w mieście trwają remonty dróg. Niedawno zakończyły się prace przy ulicy Harcerskiej, a już rozpoczęły nowe - na Szotkowckiej.

Kierowcy już nie muszą korzystać z objazdu z powodu remontu ul. Harcerskiej. Działa również sygnalizacja świetlna.

- Niezależnie od wysokich temperatur, remonty dróg w Jastrzębiu-Zdroju trwają nieprzerwanie. Roboty na odcinku ulicy Harcerskiej zakończone. Na skrzyżowaniu zamontowaliśmy też akomodacyjną sygnalizację świetlną, która reaguje adekwatnie do rzeczywistej sytuacji w ruchu drogowym. Teraz, zgodnie z harmonogramem remontów i modernizacji dróg, rozpoczęliśmy modernizację ulicy Szotkowickiej aż do granic z Godowem -  mówi prezydent Anna Hetman.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kiedy będzie nowy wiadukt na Piłsudskiego? Kiedy będzie nowy wiadukt na Piłsudskiego?

Drugie zwycięstwo przy Harcerskiej! GKS 2-1 Stomil Drugie zwycięstwo przy Harcerskiej! GKS 2-1 Stomil

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (14)
Prawdomowny05.08.2018 20:18

Przejscie dla pieszych niepomalowane a swiatla nie dzialaja. No no faktycznie kawal dobrej roboty.

Jaka sygnalizacja?05.08.2018 18:30

Do dnia dzisiejszego nie została uruchomiona żadna z sygnalizacji w tym rejonie.

Gość04.08.2018 21:55

Zawsze jak na jakimś ruchliwym skrzyżowaniu jest wypadek pada stwierdzenie gdzie światła albo rado. Po co? jak są światła to i tak debile się znajda co jadą na czerwonym. A rondo tez trafiają się zwyrodnialcy co wymuszają. Wprowadzić skrzyżowania równorzędne. Nikt kto zna przepisy się nie zachowa normalnie i będzie rządzić prawo dżungli. Czyli to co na światłach i rondach a taniej.

Sygnalizacja ???04.08.2018 16:22

Komu jest potrzebna sygnalizacja świetlana? To jest kosztowne a w dodatku spowolnia ruch. A spowolnienie to powstające korki i stadne jeżdżenie. Kierowcy śpieszą się, żeby zdążyć na zielone na kolejnych światłach. Osoba w UM decydująca o uruchamianiu świateł powinna się wytłumaczyć lub znaleźć sobie pracę. Kto ZA, kto PRZECIW ?

Gość03.08.2018 21:45

Bo jak wymienia się pętlę indukcyjna to robi to specjalistyczna firma ze żłobnikami 4cm i w 6 h a nie kolega szwagra pilarskiej co ostatnio robił dach a przedtem malował pasy i wszystko po znajomośći
byle nie po kierunku fachowym.
Kto w końcu beknie za przekręty w tym mieście?

Niech pilarska weźmie se fachowca do płytek w kiblu za 200 tyś zł a same płytki położy za 100 zł.
W końcu miejskie pieniądze to nasze pieniądze!

Józek03.08.2018 18:58

Jechałem dziś około 15: 45 i nie działała .

max03.08.2018 17:48

wstyd taki kawałeczek 3 tygodnie robić ...a gdzie pasy na jezdni? a ten niby parking a na środku 3 duże drzewa więc tam będzie ruch okrężny dookoła tych drzew...kupa śmiechu z tej roboty no ale przed wyborami będzie zakończenie!!!

Pokaż wszystkie opinie (14)