Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Przejdź do portalu
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 25°20°
3 sierpnia 2018

Harcerska przejezdna. Działa nowa sygnalizacja

Harcerska przejezdna. Działa nowa sygnalizacja
fot. UM Jastrzębie

Chociaż wakacje w pełni to w mieście trwają remonty dróg. Niedawno zakończyły się prace przy ulicy Harcerskiej, a już rozpoczęły nowe - na Szotkowckiej.

Kierowcy już nie muszą korzystać z objazdu z powodu remontu ul. Harcerskiej. Działa również sygnalizacja świetlna.

- Niezależnie od wysokich temperatur, remonty dróg w Jastrzębiu-Zdroju trwają nieprzerwanie. Roboty na odcinku ulicy Harcerskiej zakończone. Na skrzyżowaniu zamontowaliśmy też akomodacyjną sygnalizację świetlną, która reaguje adekwatnie do rzeczywistej sytuacji w ruchu drogowym. Teraz, zgodnie z harmonogramem remontów i modernizacji dróg, rozpoczęliśmy modernizację ulicy Szotkowickiej aż do granic z Godowem -  mówi prezydent Anna Hetman.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Ulica Harcerska będzie zamknięta Uwaga! Ulica Harcerska będzie zamknięta

Przy ulicy Mazowieckiej remontują schody Przy ulicy Mazowieckiej remontują schody

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (14)
Prawdomowny05.08.2018 20:18

Przejscie dla pieszych niepomalowane a swiatla nie dzialaja. No no faktycznie kawal dobrej roboty.

Jaka sygnalizacja?05.08.2018 18:30

Do dnia dzisiejszego nie została uruchomiona żadna z sygnalizacji w tym rejonie.

Gość04.08.2018 21:55

Zawsze jak na jakimś ruchliwym skrzyżowaniu jest wypadek pada stwierdzenie gdzie światła albo rado. Po co? jak są światła to i tak debile się znajda co jadą na czerwonym. A rondo tez trafiają się zwyrodnialcy co wymuszają. Wprowadzić skrzyżowania równorzędne. Nikt kto zna przepisy się nie zachowa normalnie i będzie rządzić prawo dżungli. Czyli to co na światłach i rondach a taniej.

Sygnalizacja ???04.08.2018 16:22

Komu jest potrzebna sygnalizacja świetlana? To jest kosztowne a w dodatku spowolnia ruch. A spowolnienie to powstające korki i stadne jeżdżenie. Kierowcy śpieszą się, żeby zdążyć na zielone na kolejnych światłach. Osoba w UM decydująca o uruchamianiu świateł powinna się wytłumaczyć lub znaleźć sobie pracę. Kto ZA, kto PRZECIW ?

Gość03.08.2018 21:45

Bo jak wymienia się pętlę indukcyjna to robi to specjalistyczna firma ze żłobnikami 4cm i w 6 h a nie kolega szwagra pilarskiej co ostatnio robił dach a przedtem malował pasy i wszystko po znajomośći
byle nie po kierunku fachowym.
Kto w końcu beknie za przekręty w tym mieście?

Niech pilarska weźmie se fachowca do płytek w kiblu za 200 tyś zł a same płytki położy za 100 zł.
W końcu miejskie pieniądze to nasze pieniądze!

Józek03.08.2018 18:58

Jechałem dziś około 15: 45 i nie działała .

max03.08.2018 17:48

wstyd taki kawałeczek 3 tygodnie robić ...a gdzie pasy na jezdni? a ten niby parking a na środku 3 duże drzewa więc tam będzie ruch okrężny dookoła tych drzew...kupa śmiechu z tej roboty no ale przed wyborami będzie zakończenie!!!

Pokaż wszystkie opinie (14)