Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Przejdź do portalu
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 21°16°
21 sierpnia 2018

Jest kolejny kandydat na prezydenta miasta

Jest kolejny kandydat na prezydenta miasta
fot. ze zbiorów Jarosława Ligasa

Znamy nazwisko trzeciego kandydata, który będzie ubiegał się o fotel Prezydenta Miasta Jastrzębie-Zdrój. To Jarosław Ligas, którego popiera Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem.

Jarosław Ligas ma 45 lat z wykształcenia jest politologiem europeistykiem. Ukończył także studia podyplomowe na kierunku prawo i administracja. W latach 1998-2006 był radnym Rady Miasta Jastrzębie-Zdrój. Pełnił funkcję zastępcy Dyrektora Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Katowicach. Obecnie pracuje w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Śląskiego w wydziale Europejskiego Funduszu Społecznego na stanowisku zastępcy dyrektora wydziału. Prywatnie Jarosław Ligas jest mężem i ojcem dwóch córek.

Jak kandydat realnie ocenia swoje szansę w wyborach prezydenckich?

- Głęboko wierzę, (a jestem człowiekiem wierzącym), że moja wizja i mój pomysł na miasto przekona mieszkańców do tego, że warto mi zaufać i powierzyć jego los w moje ręce - mówi Jarosław Ligas.

Szczegóły programu wyborczego zostaną przedstawione podczas inauguracji kampanii wyborczej kandydata, która odbędzie się 1 września w Domu Zdrojowym.

Jarosław Ligas jest trzecim w kolejności kandydatem na prezydenta, którego poznali jastrzębianie. Jako pierwsza swój akces w wyborach potwierdziła prezydent Anna Hetman. O tym, że o prezydenturę będzie ubiegał się przewodniczący Rady Miasta Łukasz Kasza (PiS), mieszkańcy dowiedzieli się z komunikatu Komitetu Politycznego Prawa i Sprawiedliwość w Warszawie, który został wydany w maju.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

"Mamy receptę na nasze miasto". Wybory 2018 "Mamy receptę na nasze miasto". Wybory 2018

Jakub Gruszka kandydatem na prezydenta miasta Jakub Gruszka kandydatem na prezydenta miasta

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (63)
Do Patriota24.08.2018 22:02

A jak "strzelali do górników", rozumiem przed siedzibą JSW, to p. Kasza był na tych protestach? Był tam? Brał w nich udział? Wspierał wtedy Górników? Pytam poważnie, bo najzwyczajniej nie pamiętam. Proszę o odpowiedź.

Patriota24.08.2018 12:18

SLD? Nie zagłosuje na czerwonoarmiste. Niech jeszcze wejdzie do koalicji z "Mocną Figurą" i strzeli se z nią fote i z Gadowskim co nic nie robił jak strzelali do górników. Zdrajcom z liberalno-lewicowych partii Jastrzębianie juz dawno podziękowali. Tylko silna Polska !

Bogna24.08.2018 12:00

Brawo Panie Jarku... czas coś zmienić w jastrzębskim elektoracie

suweren24.08.2018 9:39

Do "Do tik tak"
A "ty" tak raz za razem, raz bronić PO raz PIS, raz źli raz dobrzy.. i tak sie własnie dajesz manipulować jak 90% społeczeństwa, nie zdając sobie sprawy z tego ze to jeden wielki PoPis komuchów :)

wyborca24.08.2018 6:34

Nie potrafię zaufać temu panu dlatego głosuję na obecną p.prezydent.

Maria22.08.2018 23:31

Może ktoś konkretny bo odłam SLD teraz śmieszne stowarzyszenie Samorządne Jastrzębie, pracuje dla PIS za stanowiska. Całkowicie niezależni a tańczą dla dwóch braci. Czas na lewicę.

Gość22.08.2018 23:21

Śliska postać.

Pokaż wszystkie opinie (63)