Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
21 sierpnia 2018

Jest kolejny kandydat na prezydenta miasta

Jest kolejny kandydat na prezydenta miasta
fot. ze zbiorów Jarosława Ligasa

Znamy nazwisko trzeciego kandydata, który będzie ubiegał się o fotel Prezydenta Miasta Jastrzębie-Zdrój. To Jarosław Ligas, którego popiera Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem.

Jarosław Ligas ma 45 lat z wykształcenia jest politologiem europeistykiem. Ukończył także studia podyplomowe na kierunku prawo i administracja. W latach 1998-2006 był radnym Rady Miasta Jastrzębie-Zdrój. Pełnił funkcję zastępcy Dyrektora Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Katowicach. Obecnie pracuje w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Śląskiego w wydziale Europejskiego Funduszu Społecznego na stanowisku zastępcy dyrektora wydziału. Prywatnie Jarosław Ligas jest mężem i ojcem dwóch córek.

Jak kandydat realnie ocenia swoje szansę w wyborach prezydenckich?

- Głęboko wierzę, (a jestem człowiekiem wierzącym), że moja wizja i mój pomysł na miasto przekona mieszkańców do tego, że warto mi zaufać i powierzyć jego los w moje ręce - mówi Jarosław Ligas.

Szczegóły programu wyborczego zostaną przedstawione podczas inauguracji kampanii wyborczej kandydata, która odbędzie się 1 września w Domu Zdrojowym.

Jarosław Ligas jest trzecim w kolejności kandydatem na prezydenta, którego poznali jastrzębianie. Jako pierwsza swój akces w wyborach potwierdziła prezydent Anna Hetman. O tym, że o prezydenturę będzie ubiegał się przewodniczący Rady Miasta Łukasz Kasza (PiS), mieszkańcy dowiedzieli się z komunikatu Komitetu Politycznego Prawa i Sprawiedliwość w Warszawie, który został wydany w maju.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Anna Hetman - przewodniczącą Stowarzyszenia Gmin Górniczych Anna Hetman - przewodniczącą Stowarzyszenia Gmin Górniczych

Federacja dla RP Marka Jakubiaka alternatywą dla PiS? - Powstaje oddział w Jastrzębiu Federacja dla RP Marka Jakubiaka alternatywą dla PiS? - Powstaje oddział w Jastrzębiu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (63)
Do Patriota24.08.2018 22:02

A jak "strzelali do górników", rozumiem przed siedzibą JSW, to p. Kasza był na tych protestach? Był tam? Brał w nich udział? Wspierał wtedy Górników? Pytam poważnie, bo najzwyczajniej nie pamiętam. Proszę o odpowiedź.

Patriota24.08.2018 12:18

SLD? Nie zagłosuje na czerwonoarmiste. Niech jeszcze wejdzie do koalicji z "Mocną Figurą" i strzeli se z nią fote i z Gadowskim co nic nie robił jak strzelali do górników. Zdrajcom z liberalno-lewicowych partii Jastrzębianie juz dawno podziękowali. Tylko silna Polska !

Bogna24.08.2018 12:00

Brawo Panie Jarku... czas coś zmienić w jastrzębskim elektoracie

suweren24.08.2018 9:39

Do "Do tik tak"
A "ty" tak raz za razem, raz bronić PO raz PIS, raz źli raz dobrzy.. i tak sie własnie dajesz manipulować jak 90% społeczeństwa, nie zdając sobie sprawy z tego ze to jeden wielki PoPis komuchów :)

wyborca24.08.2018 6:34

Nie potrafię zaufać temu panu dlatego głosuję na obecną p.prezydent.

Maria22.08.2018 23:31

Może ktoś konkretny bo odłam SLD teraz śmieszne stowarzyszenie Samorządne Jastrzębie, pracuje dla PIS za stanowiska. Całkowicie niezależni a tańczą dla dwóch braci. Czas na lewicę.

Gość22.08.2018 23:21

Śliska postać.

Pokaż wszystkie opinie (63)