Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
30 sierpnia 2018

Uwaga na oszustów i złodziei. Chodzą po mieszkaniach!

Uwaga na oszustów i złodziei. Chodzą po mieszkaniach!
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

W środę około godziny 15:00 do mieszkańców bloku przy ulicy Wrocławskiej zawitał mężczyzna oferujący podpisanie nowej umowy na energię elektryczną.

Jedna z lokatorek uznała, że chodzenie po mieszkaniach w godzinach popołudniowych przez człowieka, który oferuje podpisanie nowej umowy na dostawę energii elektrycznej, jest podejrzane. Tym bardziej, że firma dostarczająca prąd nie wysyłała żadnego pracownika do swoich klientów, co zostało sprawdzone telefonicznie. Na miejsce przybył policyjny patrol, jednak po dokonaniu rozpoznania nie stwierdzono obecności podejrzanej osoby.

Policjanci apelują, aby mieszkańcy zachowali szczególną czujność w stosunku do osób, które pukają do ich drzwi i oferują kupno różnych produktów lub podpisanie umów. Przy okazji takich rozmów lokator może zostać okradziony, oszukany lub naciągnięty na nieprzemyślany zakup.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Zmiana warty na osiedlu Pionierów Zmiana warty na osiedlu Pionierów

Dzień Kobiet z narkotykami na osiedlu 1000-lecia Dzień Kobiet z narkotykami na osiedlu 1000-lecia

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (19)
andrzej02.09.2018 13:14

Pytam czy nie działa w tym procederze krzysztof g. obrońca górników JSW?

gościówa02.09.2018 13:11

Czy politycy prawie wszystkich opcji nie prowadzą zorganizowanego
rabunku na naszym mieniu?
Ludzie obudźcie się i walczcie!To wasza jedyna szansa!

Hmmm01.09.2018 13:51

radiowiec---ta czynność tobie nie grozi

Gość01.09.2018 8:20

Ja polityków nie wpuszczam do domu.

Abc31.08.2018 23:04

Niczego nie podpisując wziąć wzór umowy, regulamin usługi i namiar na firmę - jeśli to nie wałek to bez problemu zostawią.

Radio Teheran31.08.2018 21:02

Myślałem, że chodzi o jsw

Gość31.08.2018 20:07

To był gościu z firmy ****Prąd i gaz w jednym rachunku .Mój ojciec podpisał został podpuszczony że niby tauron oczekiwał na listowne zwrotne zgody na kontynuację współpracy. Jeżeli nie odesłałeś to podpisz teraz umowę z tą firmą a będziesz miał taniej. Umowa już wypowiedziana. A siedziba tej firmy znajduje się w Gdańsku.

Pokaż wszystkie opinie (19)