Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°°
3 września 2018

Pomagaj zawodowo! - czyli o pożytecznych zawodach w cztery semestry

Pomagaj zawodowo! - czyli o pożytecznych zawodach w cztery semestry
fot. materiały prasowe

Zawody medyczne nie zawsze wymagają wieloletnich studiów i praktyk. Okazuje się, że zdobycie kwalifikacji asystenta czy technika może zająć jedynie cztery semestry nauki. Czy warto przeznaczyć ten czas na zdobycie nowego zawodu?

Cztery semestry precyzji

„Czas to pieniądz”, „nie ma czasu do stracenia” - wszyscy znamy te powiedzenia oraz ich zasadność. Dlatego tak atrakcyjne jest skumulowanie edukacji w dwa lata. Jednocześnie pojawia się obawa, czy w tym czasie uczniowie będą w stanie odpowiednio przygotować się do tych odpowiedzialnych i wpływających na zdrowie ludzi zawodów.

Dobre, profesjonalnie przygotowane szkoły medyczne przykładają ogromną wagę do bycia na czasie. Na przykład wśród umiejętności, które posiądzie absolwent kierunku Asystentka stomatologiczna w Szkole Medycznej TEB Edukacja jest także obsługa Systemu Informacji o Pacjencie z aplikacją eWUŚ włącznie.

 

Specjaliści do pomocy

Przy wyborze szkoły warto sprawdzić, czy zajęcia prowadzone są przez doświadczoną kadrę. - Wykładowców oceniam bardzo dobrze. Są to nauczyciele długo praktykujący swój zawód – mówi słuchaczka kierunku higienistka stomatologiczna Szkoły Medycznej TEB Edukacja, dodając: - myślę, że możemy się od niech wiele nauczyć.

Tak wykwalifikowani pedagodzy świetnie przygotują zarówno do pracy w Polsce, jak i za granicami: - Certyfikaty i zaświadczenia są ważne zarówno w kraju, jak i poza nim, dlatego jedynym uzupełnieniem nauki w przypadku pracy poza Polską powinien być kurs językowy – mówi dyrektor Szkoły Medycznej TEB Edukacja w Jastrzębiu.

 

Szeroka oferta

- Oferta szkół jest szeroka, ale ja chciałem się uczyć u tych, którzy są polecani przez najlepszych – mówi Maciek – słuchacz szkół TEB Edukacja. – Do kierunku technik masażysta przekonał mnie ciekawy program z dodatkowymi elementami fizjoterapii, ale przede wszystkim patronaty firm, którym już zdążyłem zaufać.

To coraz popularniejsze zjawisko w szkołach policealnych i medycznych. Znane marki dają swój znak jakości najlepszym placówkom, dzięki czemu uczniowie wiedzą, że to właśnie tutaj warto złożyć papiery. W szkole Maćka kierunek technik masażysta z elementami fizjoterapii wspiera firma Habys - producent stołów do masażu.

Wybierając szkołę medyczną należy sprawdzić kim są nauczyciele. Powinni to być doświadczeni praktycy, choć najlepiej gdyby byli jednocześnie pełnymi pasji pedagogami. Wiadomo przecież, że dla pacjentów najkorzystniej jest, gdy każdy rocznik techników dowodzi słuszności powiedzenia „uczeń przerósł mistrza”. Ty także możesz zrobić w tym kierunku pierwszy krok. Rekrutacja trwa!

 

Szkoła Medyczna TEB Edukacja
Jastrzębie-Zdrój, ul. Północna 28
tel. 32 661 42 73, e-mail: jastrzebie@teb.pl
www.teb.pl

Artykuł sponsorowany

Polub i udostępnij
Czytaj też

Zainwestuj 1 rok nauki i rozpocznij pracę w branży medycznej Zainwestuj 1 rok nauki i rozpocznij pracę w branży medycznej

Europejska Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego w magistracie Europejska Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego w magistracie

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!