Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°°
19 września 2018

Konferencja medyczna i darmowe badania

Konferencja medyczna i darmowe badania
fot. WSS2

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny nr 2 w Jastrzębiu-Zdroju zaprasza na I Konferencję Medyczną - „Razem dla Zdrowia” w trakcie, której mieszkańcy mogą skorzystać z bezpłatnych badań medycznych.

Konferencja będzie miała trzy odsłony. Część I jest dedykowana uczniom szkół średnich (godz.:10:15-12:00). Część II – dedykowana jest mieszkańcom miasta i regionu. Tematyka poświęcona jest chorobom układu moczowego (godz. 12:20-15:00). Część III dedykowana kadrze zarządzającej szpitala (godz.11-14). Przedsięwzięcie odbędzie się w hali widowiskowo-sportowej w poniedziałek, 24 września. 

Każdy mieszkaniec będzie mógł skorzystać z bezpłatnych badań medycznych takich, jak USG narządów moczowych i jamy brzusznej, pomiar ciśnienia tętniczego, cukru, zapisać się na badania urologiczne w oddziale itp. Warto skorzystać z tej możliwości zwłaszcza, jeżeli pacjent podejrzewa, że ma jakieś nieprawidłowości w obrębie układu moczowego.

Konferencja organizowana przez Wojewódzki Szpital Specjalistyczny oraz Stowarzyszenie "Jastrzębska Urologia" ma związek z  Europejskim Tygodniem Urologii oraz z myślą o rozpowszechnianiu  wśród mieszkańców województwa śląskiego informacji dotyczących zdrowia w ramach marki „Zdrowe Śląskie”.

 

Program konferencji 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Na operację będzie można zapisać się przez Internet Na operację będzie można zapisać się przez Internet

Zapisz się na bezpłatne badania Zapisz się na bezpłatne badania

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
ja19.09.2018 17:11

Gość zołza z zofiówki. Zapoznaj się z programem konferencji. Tam są wszystkie informacje.

Gość zołza z zofiówki 19.09.2018 15:24

No dobra wleciałam do domku po pracy to ,gdzie i jak mam się zapisać...