Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 8°
19 września 2018

Konferencja medyczna i darmowe badania

Konferencja medyczna i darmowe badania
fot. WSS2

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny nr 2 w Jastrzębiu-Zdroju zaprasza na I Konferencję Medyczną - „Razem dla Zdrowia” w trakcie, której mieszkańcy mogą skorzystać z bezpłatnych badań medycznych.

Konferencja będzie miała trzy odsłony. Część I jest dedykowana uczniom szkół średnich (godz.:10:15-12:00). Część II – dedykowana jest mieszkańcom miasta i regionu. Tematyka poświęcona jest chorobom układu moczowego (godz. 12:20-15:00). Część III dedykowana kadrze zarządzającej szpitala (godz.11-14). Przedsięwzięcie odbędzie się w hali widowiskowo-sportowej w poniedziałek, 24 września. 

Każdy mieszkaniec będzie mógł skorzystać z bezpłatnych badań medycznych takich, jak USG narządów moczowych i jamy brzusznej, pomiar ciśnienia tętniczego, cukru, zapisać się na badania urologiczne w oddziale itp. Warto skorzystać z tej możliwości zwłaszcza, jeżeli pacjent podejrzewa, że ma jakieś nieprawidłowości w obrębie układu moczowego.

Konferencja organizowana przez Wojewódzki Szpital Specjalistyczny oraz Stowarzyszenie "Jastrzębska Urologia" ma związek z  Europejskim Tygodniem Urologii oraz z myślą o rozpowszechnianiu  wśród mieszkańców województwa śląskiego informacji dotyczących zdrowia w ramach marki „Zdrowe Śląskie”.

 

Program konferencji 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Jak pomóc dziecku, gdy pogotowie nie przyjeżdża? Jak pomóc dziecku, gdy pogotowie nie przyjeżdża?

P.O. dyrektora w WSS nr 2 powołany zgodnie z prawem? P.O. dyrektora w WSS nr 2 powołany zgodnie z prawem?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
ja19.09.2018 17:11

Gość zołza z zofiówki. Zapoznaj się z programem konferencji. Tam są wszystkie informacje.

Gość zołza z zofiówki 19.09.2018 15:24

No dobra wleciałam do domku po pracy to ,gdzie i jak mam się zapisać...