Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -3°-5°
4 października 2018

Anna Hetman "Menadżerem Innowacji 2017"

Anna Hetman "Menadżerem Innowacji 2017"
fot. UM Jastrzębie / Piotr Kędzierski

Anna Hetman laureatką ogólnopolskiego konkursu „Menadżer Innowacji 2017”. Nagroda została przyznana za wzorcową współpracę samorządu z biznesem dla rozwoju miasta.

 

Prezydent Anna Hetman tytuł lidera samorządności za wzorcową współpracę samorządu z biznesem dla rozwoju miasta otrzymała podczas II międzynarodowej konferencji gospodarczej „Partnerstwo poprzez gospodarkę”.

- Uzyskanie tytułu nie było proste. Najlepiej wiedzą o tym ci, którzy musieli spełnić wszystkie wymogi konkursu, aby uzyskać tytuł. Wybieraliśmy najlepszych z najlepszych – mówili podczas wręczania tytułu Edward Szlęk, przewodniczący kapituły konkursu „Menadżer Innowacji 2017” oraz Michał Macek - pełnomocnik zarządu komitetu ds. rozwoju klastrów.

- Okazuje się, że to, co konsekwentnie realizujemy od czterech lat daje efekt. Można małymi krokami dojść do wytyczonego celu. A naszym celem jest budowanie miasta przyjaznego dla rozwoju przedsiębiorczości. Miasta, które jest partnerem zarówno dla Jastrzębskiej Spółki Węglowej jak i dla małych i średnich przedsiębiorców – podsumowała wyróżnienie prezydenta Anna Hetman.

Ogólnopolski konkurs „Menadżer Innowacji 2017” organizowany był pod honorowym patronatem ministerstwa: Energii, Przedsiębiorczości i Technologii, Środowiska, Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej oraz Sportu. Partnerem Forum była Polska 3.0, a partnerem organizacyjnym Komitet Rozwoju Zagłębia.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też
Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (13)
Kolyjorz08.10.2018 14:58

O ile wiem pani Hetman nie ma uprawnień by zamykać mosty które należą do PKP a nie do miasta

Radio Teheran05.10.2018 14:16

Nagrodzonych wybiera anonimowa kapitula sposrod nominowanych.
By sie nominowac, nalezy wplacic 1200 zl.

Taki sam numer jak "laur konsumenta". Kto wplaci, ten ma.

Mokry Marian04.10.2018 23:09

to nie tak do końca było. Ale mniejsze zło lepsze od większego zła. !!

Oko proroka 04.10.2018 20:09

Pani prezydent jest obecnie bardzo widoczna na plakatach na autobusach , bezpłatnej, komunikacji miejskiej czyżby tylko bezpłatnej dla jej kampanię chciałbym to wiedzieć

smiech04.10.2018 13:22

Zagórowski tez był menagerem roku:) JSW prawie padła ,Huta gdzie prezesm był bankrut ,Wasko gdzie teraz ledwo zipie! brawo:D

miki04.10.2018 10:30

dosc tych lewackich biesiad na terenie miasta ! czas na nowego prezydenta !

marian04.10.2018 9:38

Wszystko wróci do normy bo Pani Radna ze Stowarzyszenia przeszła do Peło i w zamian Pani Małgorzacie wybudują nowy most do osiedla Złote Łany....chyba

Pokaż wszystkie opinie (13)