Dni Jastrzębia

Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 14°10°
18 grudnia 2018

Odchody zalały szyb windowy

Odchody zalały szyb windowy
fot. pixabay

Do niecodziennego zdarzenia została wezwana w niedzielę Państwowa Straż Pożarna. Fekalia z pękniętej rury zalały szyb windowy.

- Po przyjeździe na miejsce zdarzenia (ul. Wrocławska) stwierdzono, że w szybie windowym nagromadziły się fekalia z pękniętej rury kanalizacyjnej w wysokości ok 0,5 m. Działania zastępu polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, wypompowaniu przy pomocy pompy szlamowej fekaliów z zalanego szybu windowego, sprawdzeniu przy pomocy przyrządu wielogazowego atmosfery powietrza w obiekcie - brak zagrożenia, obiekt został przewietrzony - informuje kpt. Łukasz Cepiel, oficer prasowy Państwowej Straży Pożarnej w Jastrzębiu-Zdroju.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Pożar na stacji paliw Pożar na stacji paliw

Płonęło wysypisko. 71 strażaków w akcji Płonęło wysypisko. 71 strażaków w akcji

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (5)
gość27.12.2018 10:29

Czy to było w zasobach Górniczej Spółdzielni Mieszkaniowej?

Gość18.12.2018 18:56

Spółdzielnia powinna zapłacić straży za to. Co to ma znaczyć? Szambiarkę sobie powinni wezwać i swoich konserwatorów. Sprawdzić powietrze to jeszcze rozumiem, reszta to bezpodstawne wykorzystywanie służb

Mokry Marian18.12.2018 18:09

Takich rzeczy na Zielonej to nie ma. Wstyd.

Gość18.12.2018 17:18

Do czego jeszcze zaczną wzywać strażaków? SM nie powinna wezwać odpowiednich fachowców? Aaa no tak- strażacy robią wszystko za darmo.

Radio Teheran18.12.2018 9:26

To maja teraz hilton.