Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 22°20°
19 grudnia 2018

Mężczyzna wpadł z marihuaną nocą

Mężczyzna wpadł z marihuaną nocą
fot. KMP Jastrzębie

Jastrzębscy kryminalni zatrzymali 25-latka, który posiadał narkotyki. Podczas nocnego patrolu przeszukali mężczyznę, który miał przy sobie woreczek z marihuaną.

Mężczyzna wpadł w ręce kryminalnych w piątek, około godziny 23.00 w rejonie ulicy Wielkopolskiej. W trakcie kontroli osobistej stróże prawa znaleźli w kieszeni jego kurtki woreczek z marihuaną oraz biały proszek.

- Jak się okazało, nielegalne substancje jastrzębianin przywiózł z Czech, dlatego oprócz posiadania narkotyków, odpowie także za przemyt. Ponadto w trakcie sprawdzenia w policyjnych bazach danych wyszło na jaw, że 25-latek jest poszukiwany przez wymiar sprawiedliwości. Mężczyźnie grozi kara nawet 5 lat więzienia - informuje mł. asp. Bogusława Kobeszko, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Weekend pod wzmożonym nadzorem Weekend pod wzmożonym nadzorem

Seria pijanych kierowców. Wpadli w ręce policji Seria pijanych kierowców. Wpadli w ręce policji

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (10)
Hottentotten22.12.2018 19:10

Czy to nie jest trochę dziwne, że policja w naszym mieście po prostu zatrzymuje i przeszukuje przypadkowych obywateli, na zasadzie - a nuż coś się znajdzie?

Adam20.12.2018 19:28

Za maryche 5 lat za gwalt 3 kraj paradoksów

jastrzębianin20.12.2018 13:02

kiedyś np. za pędzenie samogonu karano bo władza dbała o zdrowie ludzi i o to żeby nie było przestępstw spowodowanych pijaństwem - dziś można i nic się nie dzieje , z trawką będzie podobnie tylko jeszcze musi upłynąć trochę czasu zanim ci bojący się i dbający o zdrowie to zrozumieją .

Patola20.12.2018 10:25

Uff dobrze ,że mu na chatę nie wbili bo by pewnie znaleźli 1 kg TYTONIU zaważyło by to u siebie w budzie i by wyszło ,że przemycił jeszcze 1kg MArihuaniny :O... Nie lubię policji

gość19.12.2018 14:17

Krakowska15 czeka na patrole policji od 3 lat.

Gość19.12.2018 14:10

Dragi były z Czech, no i co? Przemyt? A złapali go jak to przemycal? No NIE zastraszania społeczeństwa poprzez głupi artykol

Janusz19.12.2018 13:52

Jak zalegalizują to będą przestępstwa. Nie ma takiej opcji większość ludzi nie chce legalizacji i jej nie będzie.

Pokaż wszystkie opinie (10)