Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 3°-3°
EkoOkna
9 stycznia 2019

Wezwano Lotnicze Pogotowie Ratunkowe do rannego

Wezwano Lotnicze Pogotowie Ratunkowe do rannego
fot. KMP Jastrzębie

Policjanci z Jastrzębia wyjaśniają szczegółowe okoliczności zdarzenia w wyniku, którego do szpitala trafił 61-letni jastrzębianin. Podczas rozładunku węgla pojazd docisnął mężczyznę do budynku.

Do zdarzenia doszło na jednej z posesji przy ulicy Powstańców Śląskich w piątek, około godziny 11.20. Według zgłoszenia samochód ciężarowy docisnął mężczyznę do budynku. Okazało się, że kierujący przyjechał z ładunkiem węgla na posesję.

- Jak ustalili policjanci z jastrzębskiej drogówki 67-letni kierujący iveco wykonując manewr cofania w kierunku frontu budynku nie zauważył mężczyzny, który stał za samochodem i docisnął go do ściany budynku. Wstępne ustalenia wskazują, że mógł to być nieszczęśliwy wypadek. Według kierującego właściciel posesji dawał mu znak do cofania i w pewnym momencie najprawdopodobniej schylił się, aby otworzyć okno zsypowe w piwnicy. Poszkodowany został zabrany do szpitala przez Lotnicze Pogotowie Ratunkowe. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo - informuje mł. asp. Bogusława Kobeszko, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Jest ślisko! Uwaga! Jest ślisko!

Pijana nastolatka leżała na ławce Pijana nastolatka leżała na ławce

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (7)
Glutek 10.01.2019 15:40

Ale fajnie darmowy przelot helikopterem ????

donek09.01.2019 15:17

Ludzie, co obecnie ogrzewają domy gazem śmieją się z jaskiniowców, co opalają węglem, bo koszta są porównywalne, a komfort i czystość..... Jeżdżąc na rowerze po okolicy, śmiać mi się chce z tych wypasionych chałup z drogimi samochodami, a obok ....."kupa wunglo;" a do niedawna kupa błota węglowego. Ale jak przemówić chłopowi po pięciu klasach, jak on twierdzi że "mój starzik polił wunglym, mój foter tysz polił wunglym i jo jaskiniowiec tysz byda polił wunglym". Jeszcze 4-5 lat i wszystkie ludziki węglowe będą płakać, że tona "wunglo" kosztuje 1.500 zł.

Do donek09.01.2019 12:45

Obciach to ty chyba masz na drugie imię no ale pewno jesteś jakimś gówniarzem który zamiast iść się uczyć do szkoły siedzi w domu bo zrobił rodziców w nie powiem co bo niby brzuszek boli albo wagaruje. Dziecko zdobądź najpierw jakąś wiedze a potem się wypowiadaj bo to dopiero obciach.

do "donek"09.01.2019 11:22

Jak będziesz marzł to zmienisz zdanie.
To nie węgiel jest obciachem, tylko stare kalosze, opony, stare nasycone podkłady itd. Jesteś zacofany, nie potrafisz myśleć, i jak każdy "pustak" winę zrzuca na innych. Lepiej się nie odzywaj. Niech twoi sąsiedzi tylko myślą, że jesteś niezbyt rozgarnięty.
Sąsiad - zgadnij kto

emi09.01.2019 11:20

donek zacofany to jestes ty i obciachem na cały swiat !!!

Emil09.01.2019 11:07

A twoje mieszkanie to czym, grzeją jak nie węgiel!!!! DONEK .

donek09.01.2019 9:55

Wungiel na posesję? To w dzisiejszych czasach obciach na cały świat! W cywilizowanych krajach nie ogrzewa się węglem od 50 lat. Mieszkańcy woj.śląskiego mają ciągotki średniowieczne. Śląsk jest zacofany mentalnie.