Dni Jastrzębia

Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 14°10°
EkoOkna
9 stycznia 2019

Wezwano Lotnicze Pogotowie Ratunkowe do rannego

Wezwano Lotnicze Pogotowie Ratunkowe do rannego
fot. KMP Jastrzębie

Policjanci z Jastrzębia wyjaśniają szczegółowe okoliczności zdarzenia w wyniku, którego do szpitala trafił 61-letni jastrzębianin. Podczas rozładunku węgla pojazd docisnął mężczyznę do budynku.

Do zdarzenia doszło na jednej z posesji przy ulicy Powstańców Śląskich w piątek, około godziny 11.20. Według zgłoszenia samochód ciężarowy docisnął mężczyznę do budynku. Okazało się, że kierujący przyjechał z ładunkiem węgla na posesję.

- Jak ustalili policjanci z jastrzębskiej drogówki 67-letni kierujący iveco wykonując manewr cofania w kierunku frontu budynku nie zauważył mężczyzny, który stał za samochodem i docisnął go do ściany budynku. Wstępne ustalenia wskazują, że mógł to być nieszczęśliwy wypadek. Według kierującego właściciel posesji dawał mu znak do cofania i w pewnym momencie najprawdopodobniej schylił się, aby otworzyć okno zsypowe w piwnicy. Poszkodowany został zabrany do szpitala przez Lotnicze Pogotowie Ratunkowe. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo - informuje mł. asp. Bogusława Kobeszko, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Zderzenie trzech samochodów  Zderzenie trzech samochodów

Pędziła z policją do szpitala, aby uratować męża Pędziła z policją do szpitala, aby uratować męża

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (7)
Glutek 10.01.2019 15:40

Ale fajnie darmowy przelot helikopterem ????

donek09.01.2019 15:17

Ludzie, co obecnie ogrzewają domy gazem śmieją się z jaskiniowców, co opalają węglem, bo koszta są porównywalne, a komfort i czystość..... Jeżdżąc na rowerze po okolicy, śmiać mi się chce z tych wypasionych chałup z drogimi samochodami, a obok ....."kupa wunglo;" a do niedawna kupa błota węglowego. Ale jak przemówić chłopowi po pięciu klasach, jak on twierdzi że "mój starzik polił wunglym, mój foter tysz polił wunglym i jo jaskiniowiec tysz byda polił wunglym". Jeszcze 4-5 lat i wszystkie ludziki węglowe będą płakać, że tona "wunglo" kosztuje 1.500 zł.

Do donek09.01.2019 12:45

Obciach to ty chyba masz na drugie imię no ale pewno jesteś jakimś gówniarzem który zamiast iść się uczyć do szkoły siedzi w domu bo zrobił rodziców w nie powiem co bo niby brzuszek boli albo wagaruje. Dziecko zdobądź najpierw jakąś wiedze a potem się wypowiadaj bo to dopiero obciach.

do "donek"09.01.2019 11:22

Jak będziesz marzł to zmienisz zdanie.
To nie węgiel jest obciachem, tylko stare kalosze, opony, stare nasycone podkłady itd. Jesteś zacofany, nie potrafisz myśleć, i jak każdy "pustak" winę zrzuca na innych. Lepiej się nie odzywaj. Niech twoi sąsiedzi tylko myślą, że jesteś niezbyt rozgarnięty.
Sąsiad - zgadnij kto

emi09.01.2019 11:20

donek zacofany to jestes ty i obciachem na cały swiat !!!

Emil09.01.2019 11:07

A twoje mieszkanie to czym, grzeją jak nie węgiel!!!! DONEK .

donek09.01.2019 9:55

Wungiel na posesję? To w dzisiejszych czasach obciach na cały świat! W cywilizowanych krajach nie ogrzewa się węglem od 50 lat. Mieszkańcy woj.śląskiego mają ciągotki średniowieczne. Śląsk jest zacofany mentalnie.