Życzenia Wielkanocne

Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 14°
15 stycznia 2019

Zderzenie dwóch samochodów

Zderzenie dwóch samochodów
fot. Jastrzębie-Zdrój - Informacje Drogowe 24H / facebook.com

Dzisiaj warunki na drogach nie są najlepsze. Chwila nieuwagi może skutkować zderzeniem samochodów, takim jak z poniedziałkowego wieczora.

Około godziny 20:00 dwa samochody osobowe wpadły na siebie na łuki drogi ulicy 11 Listopada. Jezdnia była śliska, oblodzona, co z pewnością przyczyniło się do zdarzenia. Służby mundurowe natychmiast zjawiły się na miejscu.

Uważajcie na siebie. Także dzisiaj jezdnie są śliskie, mokre, oblodzone. Zachowajcie ostrożność. Chwila nieuwagi i o wypadek nietrudno.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

W kopalni JSW strop zawalił się na górników W kopalni JSW strop zawalił się na górników

Kierowcy nie przepuszczają pieszych Kierowcy nie przepuszczają pieszych

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (6)
Zima i śnieg to15.01.2019 19:53

...normalne o tej porze roku. Współczuję wszystkim, którzy muszą gdzie jechać. Szczególnie do pracy. Muszą wtedy uważać na niepoczytalnych wariatów, którzy chcą komuś rozbić samochód. Za nielogiczną jazdę kary powinny być znacznie, znacznie większe. Ludziom potrzebne są samochody do pracy, nie tylko do kościoła, gdzie nadal jest pokaz swoich bruk. Pięknych, czyściutkich, wymuskanych. Dla nich najważniejszy jest podjazd pod kościół w odpowiednim czasie, aby było trochę wolnych miejsc do zaparkowania, ale żeby już dużo innych"wiernych" stało przed kościołem. Bo wtedy mogą popatrzeć z zazdrością. Potem trzeba przeczekać mszę, poudawać skupienie i znów szybko dojść do samochodu aby wszyscy widzieli do kogo należy to wymuskane "cacko".

Do Heniek 15.01.2019 18:05

Wyrzuciło go do rowu. Tam gdzie się znalazł nie ma drogi.

Janusz Nosacz15.01.2019 15:17

Rekord świata powrót z Pawłowic do Jastrzębia zajmuje 50 minut a na drodze żadnego pługu ani piaskarki

Heniek15.01.2019 11:51

Jak nie był mieszkańcem tej ulicy to mandacik mu jeszcze wlepić za jazdę w zakazie ruchu.

do mop15.01.2019 11:33

Jest to firma z Rybnika, która za jastrzębskie pieniądze odśnieża ...........?

mop15.01.2019 7:30

Proszę podać nazwę firmy która zajmuje się zimowym utrzymaniem dróg w Jastrzębiu. Skandaliczna niedbałośc, brak reakcji na warunki atmosferyczne. Ościenne gminy drogi czarne mokre Jastrzębie lodowisko.