Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 17°16°
28 stycznia 2019

Nocny pościg za mężczyzną z narkotykami

Nocny pościg za mężczyzną z narkotykami
fot. KMP Jastrzębie

Jastrzębscy wywiadowcy zatrzymali 37-latka, który posiadał narkotyki. Na widok mundurowych mężczyzna, kierujący samochodem, zaczął uciekać.

Podczas patrolowania ulicy Wielkopolskiej jastrzębscy wywiadowcy  zauważyli fiata punto, którego kierujący jechał „od krawędzi do krawędzi”, po czym szybko oddalił się w kierunku ulicy Cieszyńskiej. Policjanci zatrzymali kierowcę osobówki do kontroli drogowej na Al. Jana Pawła II.  Mężczyzna na widok policjantów zaczął się nerwowo zachowywać.

- W wyniku podjętych czynności okazało się, że 37-latek jest poszukiwany przez wymiar sprawiedliwości. Ponadto w trakcie kontroli osobistej mieszkańca Marklowic, wywiadowcy znaleźli w jego kurtce woreczek z białym proszkiem. Stróże prawa zabezpieczyli substancję, a mężczyzna został zatrzymany. Grozi mu teraz do 3 lat więzienia - informuje mł. asp. Bogusława Kobeszko, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Zniknęła z domu mając 7 tys. zł gotówki Zniknęła z domu mając 7 tys. zł gotówki

Weekend pod wzmożonym nadzorem Weekend pod wzmożonym nadzorem

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
do policjantów29.01.2019 10:30

Jeśli po wezwaniu do zatrzymania kierowcy wyraźnie stara się uciec, powinniście strzelić w górę ostrzegawczo, a jak to nie poskutkuje strzelać do kierowcy. To może być uzbrojony bandyta. Jak go zastrzelicie, trudno. Jak Was zrani to będzie to Wasza tragedia. My Was popieramy. Bandyctwo należy zlikwidować. Wyrwać chwasty.

Oko proroka28.01.2019 12:16

Jazda z biletami z naszego miasta karać takich,ile mam tyle dam