Woś

Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 17°12°
Michał Woś
26 lutego 2019

Marsz ku czci Żołnierzy Wyklętych

Marsz ku czci Żołnierzy Wyklętych
fot. IPN

V już Marsz ku czci Żołnierzy Wyklętych odbędzie się w niedzielę, 3 marca. Zostanie poprzedzony mszą świętą w kościele „na górce”.

- W dniach fałszywych oskarżeń naszego narodu o nazistowskie, niemieckie zbrodnie w obozach koncentracyjnych.  W dniach wzmożonych ataków na Polskę przez państwa czynnie wspomagające niemieckich morderców oraz Żydów kolaborujących z Niemcami Stowarzyszenie Chwała Bohaterom zaprasza na Marz Żołnierzy Wyklętych - napisali organizatorzy.

Marsz odbędzie się w niedzielę, 3 marca. Zostanie poprzedzony mszą świętą w kościele pw. Najświętszej Marii Panny - Matki Kościoła (na górce) - godz. 16.30, następnie ruszy marsz, który będzie kierował się do kościoła św. Katarzyny i Opatrzności Bożej. Każdy chętny może wziąć udział w przedsięwzięciu i zamanifestować swój patriotyzm. Organizatorzy zachęcają do licznego udziału, również rodzin z dziećmi.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Jastrzębianie na Marszu Równości w Katowicach Jastrzębianie na Marszu Równości w Katowicach

Weź udział w jastrzębskim korowodzie wolności Weź udział w jastrzębskim korowodzie wolności

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (30)
jastrzębianin04.03.2019 9:27

na zachodzie organizuje się marsze przebierańców i ludzie się cieszą karnawałowym nastrojem u nas marsze ku czci tzw ''wyklętych'' i też się cieszą , widać u nas takie wschodnie myślenie.

Maria03.03.2019 14:42

Wstydem dla Jastrzębia jest większość tych pożal się Boże opinii ! Ludzie kim wy jesteście, co wiecie o prawdziwej historii powojennej Polski? Z drugiej strony trudno winić za ciemnotę ludzi karmionych bolszewicką propagandą i filmami typu "Pokłosie" czy "Ida". Na takie paszkwile i obelżywe dla Polaków kłamstwa szły przez lata pieniądze z naszych podatków, zaś pokazany wreszcie w TV przepiękny i prawdziwy film "Wyklęty" powstał jedynie ze składek ludzi, ponieważ w ostatniej chwili zablokowano jakiekolwiek wsparcie funduszami państwowymi (czyli naszymi!). Polecam kanał wRealu24.pl, gdzie jest wywiad z reżyserem tego filmu Konradem Łęckim czy reżyserem filmu "Historia Roja" -Jerzym Zalewskim. Dowiecie się trochę prawdy o wieloletniej blokadzie na rzeczywistą historię powojennej Polski.

Gość27.02.2019 23:04

Towarzysze z pis, szturmówki na maszt , pochodnie w dłoń i drzyjcie ryja po mieście. Normalni ludzie od was uciekną.

frajtak27.02.2019 20:45

Ćlam chłept ćlam ćlam mlask! Żryjta szybciej towarzysze z PiS, bo noc nadciąga...

Radio Teheran27.02.2019 16:26

"Good Night Left Side"

Jesli chodzilo ci o lewice,
to w language byloby to "left wing".
Ale coz, komentujacy maja racje co do intelektu maszerujacych.

Gość27.02.2019 15:42

Kosciół powinien się wstydzić patronować takim przedsiewzieciom - no chyba z eto jest kośció w stylu dawnego ONR - zdelegalziowanego jescze przed II wojną swiątową, która miała wsparcie wśród księży o zabarwieniu skarjnie prawicoym i antysemickim.

Gość27.02.2019 15:26

a ty Vilk gdzie się widzisz oprócz stadionu?

Pokaż wszystkie opinie (30)