Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 22°20°
8 marca 2019

100-letnie urodziny jastrzębianina

100-letnie urodziny jastrzębianina
fot. UM Jastrzębie

Alojzy Gajda obchodził setne urodziny. Skromna uroczystość odbyła się w gronie najbliższej rodziny dostojnego jubilata.

Co jest receptą na tak długie życie? W przypadku solenizanta wydaje się to proste – ciepło rodzinnego domu, wychowanie wnucząt oraz radość z każdej przeżytej chwili. Nie bez znaczenia jest również udane pożycie małżeńskie – Alojzy Gajda jest mężem Pani Lidii już 66 lat!

Pan Alojzy ma za sobą służbę w wojsku, m.in. w Armii Andersa. Jednym z jego najczęściej przywoływanych wspomnień jest podniebna przygoda z szybownictwem. Po wojnie przez ponad 40 lat był pracownikiem jastrzębskiego uzdrowiska.

W dniu urodzin jubilata odwiedzili również prezydent miasta Anna Hetman oraz radny Rady Miasta Janusz Ogiegło.

W imieniu mieszkańców, życzę kolejnych lat w dobrym zdrowiu, wśród kochającej rodziny, która otacza solenizanta miłością i troską – Anna Hetman, Prezydent Miasta Jastrzębie-Zdrój

 

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

100. urodziny pani Cecylii 100. urodziny pani Cecylii

Najstarsza mieszkanka Jastrzębia ma 108 lat Najstarsza mieszkanka Jastrzębia ma 108 lat

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (9)
Ciocia Klocia12.03.2019 14:19

Panie Lowerboj, apeluję, miej pan resztki przyzwoitości i zamilcz. Tylko nasza pani prezydent doprowadzi nas na sam szczyt spektakularnego rozkwitu gospodarczego. Tylko pod jej rządami czeka nas świetlana przyszłość. Dlatego w imieniu pana i wszystkich mieszkańców naszego miasta serdecznie pani prezydent za to dziękujemy!

Lowerboj11.03.2019 11:26

Zgadza się. Pani prezydent nie jest od chodzenia na pogrzeby. Racja. Nawet święta świecka racja. Nie jest też od brylowania w mediach. Powinna - jak sama nazwa funkcji wskazuje - przede wszystkim dbać o mieszkańców, nie tylko tych najstarszych. Uważam, że powinna coś zrobić poza epickim wybiegiem dla psów i prestiżowym logo.

erwin09.03.2019 10:26

Szanownemu Panu Solenizantowi z całego serca Życzę Dwieście Lat .

do Łośia08.03.2019 21:40

Pani Prezydent nie musi być na pogrzebie. Nie jest od chodzenia na pogrzeby. Jest od pokazania starszym ludziom, że są dostrzegani mimo swoich lat.
Łapiesz Łosiu, o co biega, czy za trudne?

Łoś08.03.2019 19:05

Ciekawe czy Pani Prezydent będzie na pogrzebie tego Pana bo na pogrzebie niedawnej 108 latki już sie tak nie kreowała bo była nie obecna

ed08.03.2019 17:38

Dla solenizanta duzo zdrowia

Okul08.03.2019 17:23

Karma wroci lowerboj, szybciej niz myslisz

Pokaż wszystkie opinie (9)