Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 18°14°
8 marca 2019

100-letnie urodziny jastrzębianina

100-letnie urodziny jastrzębianina
fot. UM Jastrzębie

Alojzy Gajda obchodził setne urodziny. Skromna uroczystość odbyła się w gronie najbliższej rodziny dostojnego jubilata.

Co jest receptą na tak długie życie? W przypadku solenizanta wydaje się to proste – ciepło rodzinnego domu, wychowanie wnucząt oraz radość z każdej przeżytej chwili. Nie bez znaczenia jest również udane pożycie małżeńskie – Alojzy Gajda jest mężem Pani Lidii już 66 lat!

Pan Alojzy ma za sobą służbę w wojsku, m.in. w Armii Andersa. Jednym z jego najczęściej przywoływanych wspomnień jest podniebna przygoda z szybownictwem. Po wojnie przez ponad 40 lat był pracownikiem jastrzębskiego uzdrowiska.

W dniu urodzin jubilata odwiedzili również prezydent miasta Anna Hetman oraz radny Rady Miasta Janusz Ogiegło.

W imieniu mieszkańców, życzę kolejnych lat w dobrym zdrowiu, wśród kochającej rodziny, która otacza solenizanta miłością i troską – Anna Hetman, Prezydent Miasta Jastrzębie-Zdrój

 

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Najstarsza mieszkanka Jastrzębia ma 108 lat Najstarsza mieszkanka Jastrzębia ma 108 lat

Zielony smok na drodze rodem z Jastrzębia Zielony smok na drodze rodem z Jastrzębia

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (9)
Ciocia Klocia12.03.2019 14:19

Panie Lowerboj, apeluję, miej pan resztki przyzwoitości i zamilcz. Tylko nasza pani prezydent doprowadzi nas na sam szczyt spektakularnego rozkwitu gospodarczego. Tylko pod jej rządami czeka nas świetlana przyszłość. Dlatego w imieniu pana i wszystkich mieszkańców naszego miasta serdecznie pani prezydent za to dziękujemy!

Lowerboj11.03.2019 11:26

Zgadza się. Pani prezydent nie jest od chodzenia na pogrzeby. Racja. Nawet święta świecka racja. Nie jest też od brylowania w mediach. Powinna - jak sama nazwa funkcji wskazuje - przede wszystkim dbać o mieszkańców, nie tylko tych najstarszych. Uważam, że powinna coś zrobić poza epickim wybiegiem dla psów i prestiżowym logo.

erwin09.03.2019 10:26

Szanownemu Panu Solenizantowi z całego serca Życzę Dwieście Lat .

do Łośia08.03.2019 21:40

Pani Prezydent nie musi być na pogrzebie. Nie jest od chodzenia na pogrzeby. Jest od pokazania starszym ludziom, że są dostrzegani mimo swoich lat.
Łapiesz Łosiu, o co biega, czy za trudne?

Łoś08.03.2019 19:05

Ciekawe czy Pani Prezydent będzie na pogrzebie tego Pana bo na pogrzebie niedawnej 108 latki już sie tak nie kreowała bo była nie obecna

ed08.03.2019 17:38

Dla solenizanta duzo zdrowia

Okul08.03.2019 17:23

Karma wroci lowerboj, szybciej niz myslisz

Pokaż wszystkie opinie (9)