Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 15°13°
2 kwietnia 2019

Marszałek województwa trzeci raz przesuwa termin

Marszałek województwa trzeci raz przesuwa termin
fot. Subregion Zachodni

Mieszkańcy, którzy liczą na zdobycie dofinansowania na montaż instalacji korzystających z odnawialnych źródeł energii muszą uzbroić się cierpliwość. Kolejny raz przesunięto ogłoszenie wyników konkursu.

- W ślad za ukazaniem się komunikatu zamieszczonego na stronie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego podaje się do wiadomości, że uległ zmianie termin rozstrzygnięcia projektu „Łączymy z energią” do którego aplikuje Związek Gmin i Powiatów Subregionu Zachodniego Województwa Śląskiego z siedzibą w Rybniku w ramach konkursu 4.1.3. Odnawialne źródła energii. Termin rozstrzygnięcia konkursu został przesunięty z marca 2019 r. na kwiecień 2019 r. Dodać należy, ze pierwotny termin rozstrzygnięcia konkursu 4.3.1. zaplanowany na listopad 2018 r. został przesunięty już trzykrotnie tj. na styczeń, na luty i obecnie na kwiecień - informuje jastrzębski magistrat.

Urzędnicy zapewniają, że po otrzymaniu informacji o rozstrzygnięciu konkursu osoby biorące udział w projekcie, zostaną niezwłocznie o tym fakcie poinformowane.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Można zarobić w komisji wyborczej. Poszukiwani członkowie  Można zarobić w komisji wyborczej. Poszukiwani członkowie

Emeryci i renciści dostaną po 10 tys. zł za węgiel? Ministerstwo jest "za" Emeryci i renciści dostaną po 10 tys. zł za węgiel? Ministerstwo jest "za"

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
Dżordż prosto z drzewa03.04.2019 6:09

Jest to niewątpliwie jakaś bardzo niezbędna inicjatywa. Tyle tylko, że poza jej członkami nikt tego nie zrozumie.

Radio Teheran02.04.2019 8:46

"Związek Gmin i Powiatów Subregionu Zachodniego Województwa Śląskiego"

Znow jakis abstrakcyjny twor.