Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°°
2 kwietnia 2019

Marszałek województwa trzeci raz przesuwa termin

Marszałek województwa trzeci raz przesuwa termin
fot. Subregion Zachodni

Mieszkańcy, którzy liczą na zdobycie dofinansowania na montaż instalacji korzystających z odnawialnych źródeł energii muszą uzbroić się cierpliwość. Kolejny raz przesunięto ogłoszenie wyników konkursu.

- W ślad za ukazaniem się komunikatu zamieszczonego na stronie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego podaje się do wiadomości, że uległ zmianie termin rozstrzygnięcia projektu „Łączymy z energią” do którego aplikuje Związek Gmin i Powiatów Subregionu Zachodniego Województwa Śląskiego z siedzibą w Rybniku w ramach konkursu 4.1.3. Odnawialne źródła energii. Termin rozstrzygnięcia konkursu został przesunięty z marca 2019 r. na kwiecień 2019 r. Dodać należy, ze pierwotny termin rozstrzygnięcia konkursu 4.3.1. zaplanowany na listopad 2018 r. został przesunięty już trzykrotnie tj. na styczeń, na luty i obecnie na kwiecień - informuje jastrzębski magistrat.

Urzędnicy zapewniają, że po otrzymaniu informacji o rozstrzygnięciu konkursu osoby biorące udział w projekcie, zostaną niezwłocznie o tym fakcie poinformowane.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Jest 24 mln zł na pomoc dla przedsiębiorców Jest 24 mln zł na pomoc dla przedsiębiorców

18 tys. zł do wzięcia 18 tys. zł do wzięcia

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
Dżordż prosto z drzewa03.04.2019 6:09

Jest to niewątpliwie jakaś bardzo niezbędna inicjatywa. Tyle tylko, że poza jej członkami nikt tego nie zrozumie.

Radio Teheran02.04.2019 8:46

"Związek Gmin i Powiatów Subregionu Zachodniego Województwa Śląskiego"

Znow jakis abstrakcyjny twor.