Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 20°17°
3 kwietnia 2019

Kompletnie pijany kierowca zasnął za kierownicą

Kompletnie pijany kierowca zasnął za kierownicą

Ponad 2 promile alkoholu miał w organizmie 55-letni kierowca osobówki. Mężczyzna zatrzymał się na środku drogi i zasnął.

W nocy z wtorku na środę, około godziny 1:00 policjanci zostali wezwani na ul. Pochwacie w Jastrzębiu, gdzie na środku ulicy kierowca miał zatrzymać swój samochód, blokując tym samym przejazd.

- Zgłaszający powiedział także, że rozmawiał z kierowcą tego auta i jest on pijany. Aby udrożnić przejazd, mieszkaniec miasta wraz z innymi osobami, które nie mogły przejechać, zepchnął osobówkę na pobocze i obserwował kierowcę, aby ten nie wyruszył w dalszą drogę. Mundurowi przyjechali na miejsce interwencji. W osobówce, za kierownicą spał mężczyzna. Okazało się, że samochód odmówił mu posłuszeństwa, a wypity wcześniej alkohol sprawił, że mężczyzna zasnął - informuje mł. asp. Bogusława Kobeszko, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

55-latek miał w organizmie ponad dwa promile. Jak wykazały policyjne bazy danych, mieszkaniec Jastrzębia ma cofnięte uprawnienia do kierowania pojazdami i był już kilkakrotnie karany za jazdę bez uprawnień. Za popełnione przestępstwo grożą mu 2 lata więzienia.

Dzięki właściwej reakcji mieszkańców naszego miasta, policjanci udaremnili dalszą jazdę kolejnemu nieodpowiedzialnemu kierującemu. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

16-latek jechał na lewych tablicach bez uprawnień 16-latek jechał na lewych tablicach bez uprawnień

Pijany 68-letni kierowca wpadł w ręce drogówki Pijany 68-letni kierowca wpadł w ręce drogówki

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (4)
Pytanie04.04.2019 13:25

I jeszcze żyje? Można go było spuścić z górki aby się rozbił. I rodzina się ucieszy i my będziemy bezpieczniejsi.

kierowcami04.04.2019 12:56

Dziwny ten pan bo zamiast usiąść i zdrzemnąć się na fotelu pasażera udając że ktoś inny prowadził auto to sam się przyznał.
Nawet by mu nie udowodnili bo któż pijany może pamiętać kto go podwoził .

Alojz04.04.2019 7:08

Kajje radio miernota

Lowerboj04.04.2019 6:55

Świetnie, na pewno się przestraszył i już nie powtórzy tego procederu, bo się dowie, co mu grozi. A mogło być tak pięknie i za recydywę bezwzględne więzienie i przepadek auta czyje by nie było na rzecz skarbu państwa. Gorzej gdyby to nie było jego, ale wówczas musiałby spłacić właściciela. Jest tyle firm chętnie udzielających pożyczek.