Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 18°13°
Poseł Gadowski Sprawozdanie
15 kwietnia 2019

Jechała na kradzionych tablicach rejestracyjnych. Trafiła do więzienia

Jechała na kradzionych tablicach rejestracyjnych. Trafiła do więzienia
fot. KMP Jastrzębie

W piątek około godz. 9:00-10:00 na ulicy Grodzkiej doszło do kolizji samochodu osobowego z dostawczym.  Sprawczynią była 26-letnia kobieta, jak się okazało, poszukiwana przez Policję.

W piątek przed południem do Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju wpłynęło zgłoszenie o zderzeniu samochodu osobowego z dostawczym na ulicy Grodzkiej.

- Przybyli na miejsce policjanci ustalili, że 26-letnia kobieta nie zachowała należytej ostrożności i uderzyła w tył jadącego przed nią samochodu dostawczego. Jak się okazało kobieta była poszukiwana do odbycia kary pozbawienia wolności. Ustalono również, że pojazd, którym kierowała miał skradzione tablice rejestracyjne -informuje mł.asp. Halina Semik z KMP w Jastrzębiu-Zdroju.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Wandale niszczą miasto. Zareaguj, zaalarmuj służby Wandale niszczą miasto. Zareaguj, zaalarmuj służby

Niedoszły samobójca wezwał policję, aby...  obudziła kolegów po imprezie Niedoszły samobójca wezwał policję, aby... obudziła kolegów po imprezie

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (8)
Gość15.04.2019 13:30

Do Gość Dziś o 12:57- No proszę ,ja mam jednocyfrowe IQ a ty ze swojej ''błyskotliwej'' wypowiedzi mniej niż 0 (słownie:zero) czyli DNO.

Gość15.04.2019 12:57

do Gość Dziś o 11:48 - Odezwał się omnibus, porażający byłyskotliwym intelektem. Szkoda, że IQ jednocyfrowe.

Gość15.04.2019 11:48

Eksperci z d.... wzięci z Radiem Miernotą na czele.

Dżordż prosto z drzewa15.04.2019 11:28

Rozumiem, że jestem niedoinformowany i istnieje jakiś zakaz pisania takich a takich komentarzy? Albo nakaz pisania takich a takich, mylę się? Jeżeli coś tobie nie pasuje, jest proste rozwiązanie, nie czytaj tego, co piszą inni. A jeżeli z jakiegoś powodu odczujesz brak forum, to załóż nowe, swoje i będziesz tam mógł sobie rządzić ;-)

drzewodżordża15.04.2019 10:48

@Dżordż prosto z drzewa
No twoje komentarze są tak błyskotliwe, i wnoszą tyle do poruszanych tematów że mózg staje.
Gdy zajrzy tu ktoś poraz pierwszy, ujrzy komentarze twoje, radyja, seboca i paru innych "gwiazd", na bank ma wrażenie że jest wśród pensjonariuszy szpitala dla psychicznie chorych.
Eksperci za dychę od wszystkiego.
Same wasze nicki powodują odruch wymiotny!

Dżordż prosto z drzewa15.04.2019 8:57

Jest mi niezmiernie miło, że chociaż Wasze błyskotliwe komentarze wnoszą tak wiele do dyskusji. Pozdrawiam.

do Alojz15.04.2019 8:43

Radio Miernota spina się jakie by dziś mądrości z siebie wydusić. Znawca nawet od cennika wynajmu sal kinowych nie tylko w Niemczech ale i całej Europie. Smiech na sali.

Pokaż wszystkie opinie (8)