Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 14°11°
15 kwietnia 2019

Jechała na kradzionych tablicach rejestracyjnych. Trafiła do więzienia

Jechała na kradzionych tablicach rejestracyjnych. Trafiła do więzienia
fot. KMP Jastrzębie

W piątek około godz. 9:00-10:00 na ulicy Grodzkiej doszło do kolizji samochodu osobowego z dostawczym.  Sprawczynią była 26-letnia kobieta, jak się okazało, poszukiwana przez Policję.

W piątek przed południem do Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju wpłynęło zgłoszenie o zderzeniu samochodu osobowego z dostawczym na ulicy Grodzkiej.

- Przybyli na miejsce policjanci ustalili, że 26-letnia kobieta nie zachowała należytej ostrożności i uderzyła w tył jadącego przed nią samochodu dostawczego. Jak się okazało kobieta była poszukiwana do odbycia kary pozbawienia wolności. Ustalono również, że pojazd, którym kierowała miał skradzione tablice rejestracyjne -informuje mł.asp. Halina Semik z KMP w Jastrzębiu-Zdroju.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Pożar na klatce schodowej? Pożar na klatce schodowej?

Zdał egzamin na prawo jazdy i niedługo je stracił Zdał egzamin na prawo jazdy i niedługo je stracił

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (8)
Gość15.04.2019 13:30

Do Gość Dziś o 12:57- No proszę ,ja mam jednocyfrowe IQ a ty ze swojej ''błyskotliwej'' wypowiedzi mniej niż 0 (słownie:zero) czyli DNO.

Gość15.04.2019 12:57

do Gość Dziś o 11:48 - Odezwał się omnibus, porażający byłyskotliwym intelektem. Szkoda, że IQ jednocyfrowe.

Gość15.04.2019 11:48

Eksperci z d.... wzięci z Radiem Miernotą na czele.

Dżordż prosto z drzewa15.04.2019 11:28

Rozumiem, że jestem niedoinformowany i istnieje jakiś zakaz pisania takich a takich komentarzy? Albo nakaz pisania takich a takich, mylę się? Jeżeli coś tobie nie pasuje, jest proste rozwiązanie, nie czytaj tego, co piszą inni. A jeżeli z jakiegoś powodu odczujesz brak forum, to załóż nowe, swoje i będziesz tam mógł sobie rządzić ;-)

drzewodżordża15.04.2019 10:48

@Dżordż prosto z drzewa
No twoje komentarze są tak błyskotliwe, i wnoszą tyle do poruszanych tematów że mózg staje.
Gdy zajrzy tu ktoś poraz pierwszy, ujrzy komentarze twoje, radyja, seboca i paru innych "gwiazd", na bank ma wrażenie że jest wśród pensjonariuszy szpitala dla psychicznie chorych.
Eksperci za dychę od wszystkiego.
Same wasze nicki powodują odruch wymiotny!

Dżordż prosto z drzewa15.04.2019 8:57

Jest mi niezmiernie miło, że chociaż Wasze błyskotliwe komentarze wnoszą tak wiele do dyskusji. Pozdrawiam.

do Alojz15.04.2019 8:43

Radio Miernota spina się jakie by dziś mądrości z siebie wydusić. Znawca nawet od cennika wynajmu sal kinowych nie tylko w Niemczech ale i całej Europie. Smiech na sali.

Pokaż wszystkie opinie (8)