Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 20°17°
16 kwietnia 2019

Strajk trwa. Wszystkie szkoły nadal zamknięte

Strajk trwa. Wszystkie szkoły nadal zamknięte
fot. Adam Łukasik

Nadal wszystkie szkoły w mieście strajkują. Żadna ze szkół podstawowych czy też średnich nie wyłamała się z prowadzenia akcji protestacyjnej.

Według informacji jastrzębskiego magistratu wszystkie jastrzębskie szkoły kontynuują strajk. Z nieoficjalnych informacji wynika, że żadna z placówek nie zamierza wycofać się z protestu. W przypadku szkół średnich oznacza to brak możliwości przeprowadzenia Rad Pedagogicznych, na których odbywa się klasyfikacja uczniów. Jest ona niezbędna, aby abiturient mógł przystąpić do matury. Jak podkreślają uczestnicy strajku nie istnieje zagrożenie powtarzania ostatniej klasy szkoły średniej. 

- To bzdurne wymysły pani Zalewskiej, która sprawia wrażenie, że nie wie o czym mówi. To samo dotyczy matur. Straszenie uczniów, że się w ogóle nie odbędą jest dużym nadużyciem - mówi jeden z uczestników strajku. 

Przedszkola Publiczne, które nie strajkują to nr: 2, 5, 7, 8, 13, 18 i 23.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Szef nauczycielskiej "Solidarności" nie został odwołany Szef nauczycielskiej "Solidarności" nie został odwołany

Związkowcy z JSW: "Nie jesteśmy pępkiem świata" Związkowcy z JSW: "Nie jesteśmy pępkiem świata"

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (65)
Aga18.04.2019 8:17

Nie popieram!

Rodzic Adam16.04.2019 23:01

Tylko znajomi z niskim wykształceniem nie rozumieją tego strajku. Walczcie do końca, o przyszłość tego narodu. Większość rodziców, których znam są z Wami, wspieramy Was!! Bądźcie silni!

Hh16.04.2019 22:14

Jestem z Wami nauczyciele! Nie czytajcie tych bzdur (komentarzy). Rodzic Waszego ucznia.

Gość16.04.2019 21:32

Jak nauczyciele uważają że broniarz to ich twarz i tego strajku to wyrazy współczucia.Na takim starym wyrachowanym komuchu daleko nie zajedziecie.

Do pisowiec i podobnych oryginałów16.04.2019 21:13

Każdy ma PRAWO DO LEGALNEGO STRAJKU !!!!
( zanim zaczniesz pluć jadem )

Gość16.04.2019 21:11

Plebs+ 20.26 przydzie placiok i też wyrówno wszystkim zabiere w jedynie słusznej Prince polowej tv powiedzą że taka była konieczność no i zaczną zaś dzielić między siebie

Rodzic16.04.2019 21:06

Mam pytanie jak plasują się jastrzębskie placówki w rankingach szkół. Jedynie Sobieski coś sobą reprezentuje - reszta żenada.

Pokaż wszystkie opinie (65)