Woś

Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 17°12°
29 kwietnia 2019

JSW powołała fundację. Będzie wspierać lokalne inicjatywy

JSW powołała fundację. Będzie wspierać lokalne inicjatywy
fot. JSW S.A

Jastrzębska Spółka Węglowa formalnie powołała organy Fundacji JSW, która ma współpracować z samorządami i wspierać lokalne inicjatywy. 

IMF2019, Fundacja JSW S.A. rozpoczyna działalność Jednym z jej celów jest organizacja wsparcia dla społeczności lokalnej na terenach produkcyjnych Grupy JSW. Prezesem Fundacji JSW został Artur Dyczko, pełnomocnik Zarządu ds. Strategii i Rozwoju – poinformowała Jastrzębska Spółka Węglowa.

Fundacja będzie miała za zadanie m.in. wspieranie samorządów, zwłaszcza tych, na terenie których działalność prowadzi Jastrzębska Spółka Węglowa. Rada Fundacji JSW liczy jedenastu członków, a zarząd składa się z pięciu osób. Fundatorem i założycielem jest Jastrzębska Spółka Węglowa.

- To będzie narzędzie, które w sposób transparentny pomoże nam prowadzić relacje z gminami w zakresie wsparcia finansowego różnych inicjatyw realizowanych przez samorządy. Zależy nam na dobrej współpracy - wyjaśniał Daniel Ozon, prezes zarządu Jastrzębskiej Spółki Węglowej i przewodniczący Rady Fundacji JSW.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

"Precz z nepotyzmem, kolesiostwem i mobbingiem w JSW" "Precz z nepotyzmem, kolesiostwem i mobbingiem w JSW"

JSW będzie szukać węgla w lubelskiem JSW będzie szukać węgla w lubelskiem

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (29)
Radio Teheran30.04.2019 16:46

@Ciekawy
"rekultywacja terenów pogórniczych w naszym kraju według NIK to fikcja"

Jaka fikcja, firmy rekultywacyjne naleza do tlustych kotow.
Nik, reformowana wielokrotnie, w naszym kraju moze napietnowac bledy i wypaczenia, na tym mozliwosci sie koncza. Winowajcow zadna krzywda nie spotka. Takie prawo zbojeckie.

Tępy ryl30.04.2019 16:22

Oddajcie ławkę na dysponentke poziom 900

Ciekawy30.04.2019 13:34

A pola golfowe na polach gołkowickich i wyciągi narciarskie na hałdach kiedy powstaną? A propos to wczoraj w mediach podawali, że rekultywacja terenów pogórniczych w naszym kraju według NIK to fikcja. Szczególnie hałdy.

do Zdegustowany30.04.2019 12:08

widać że pojawia się kasa w JSW zaczynają się inwestycje nikomu nie potrzebne. Takie jak kupno dronów i innych zabawek. Nie wspomnę o najpotrzebniejszym dla górników boisku siatkarskim przy jsw.

Lowerboj30.04.2019 6:25

Powinno się natychmiast lub jeszcze szybciej JSW sprywatyzować. Tłuste koty za bramę, a Ozona do jego doma.

GW30.04.2019 2:37

PiS-iory przygotowały sobie furtkę przed wyborami. Rada składająca się z polity?ów, proPiSowskich związkowców i standardowo jak to w PRL znajomych "z możliwościami" - kumoterstwo i nepotyzm pełną gębą. Do kompletu oczywiście niezbędny był pseudo-kapelan wielce zaslużony choć nic w swoim marnym życiu nie zrobił.
Jawna grabież na majątku RP....

Gość29.04.2019 22:12

Kulturę to my mamy - w barach pod kopalniami :)

Pokaż wszystkie opinie (29)