Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°°
15 maja 2019

Szpital poszukuje lekarzy - dobrze płacą

Szpital poszukuje lekarzy - dobrze płacą
fot. WSS2

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Jastrzębiu-Zdroju poszukuje lekarzy- neurochirurgów. Oferowane są atrakcyjne zarobki.

- Praca w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym Nr 2 w Jastrzębiu-Zdroju to nie tylko atrakcyjne zarobki, ale przede wszystkim możliwość współpracy ze specjalistami najwyższej klasy. Oddział Neurochirurgii naszego Szpitala jest miejscem, gdzie wykonywany jest pełen zakres operacji neurochirurgicznych, Blok Operacyjny jest doskonale wyposażony. Specjaliści współpracują również z Neuroradiologami Interwencyjnymi w zakresie m.in. leczenia tętniaków naczyń mózgowych, przetok tętniczo-żylnych czy naczyniaków tętniczo-żylnych - mówi rzecznik WSS 2 Marcelina Twardowska.

WSS 2 podkreśla, że Oddział Neurochirurgii zaangażował się we współpracę ze Śląskim Uniwersytetem Medycznym w ramach projektu Gliomed „Diagnostyka i leczenie glejaków na podstawie wolnokrążącego DNA guza.” Oddział jest również pozytywnie opiniowany przez pacjentów.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Z powodu wirusa zmarł 57-letni jastrzębianin Z powodu wirusa zmarł 57-letni jastrzębianin

Zderzenie samochodów. Kobieta w szpitalu Zderzenie samochodów. Kobieta w szpitalu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (18)
Zwierzak16.05.2019 7:37

Chętnie podejmę się pracy jako lekarz, mam wielospecjalistyczny tok nauczania zawodowego. Jestem po 8 sezonach Dr House.

Do lowerboj15.05.2019 21:08

Ten najbardziej merytoryczny głos się tu odezwał. Śmiech na sali z takimi bojami.

pedagog15.05.2019 19:43

Zamienił stryjek...??.Była dobra p. dyrektor to musieli politycznie zmienić. Dobra zmiana?

emeryt sy KWK 15.05.2019 18:50

Jo sie znom umia pierszo pomoc znom sie tysz na uboju i oprawianiu świni kury królika i inne gady moga robić przy ludziach chętnie na nocki .

Gość15.05.2019 18:38

Nauczyciele powinni być karani za dorabianie na boku. Skoro na weekendy pracują przygotowując się do lekcji to dlaczego zgłosili się do komisji. Aż 6 nauczycielek syna będzie w komisji wyborczej. Wstyd i żenada kasta hipikrytow. Najpierw er strajkowali teraz jeżdżą na wycieczki pytam kto ich rozliczy z nieprzerobionego materiału. W dziennik wpisują rzeczy które nie pokrywają się z lekcjami dzieci. Czekamy na kontrole rodzice udostępnia zeszyty.

Gość15.05.2019 16:34

Techeran masz okazję się załapać. Ty wszystko wiesz i umiesz to się nadajesz. Tylko żebym nie trafił na ciebie na SORze bo wtedy to ciebie będą składać.

Lowerboj15.05.2019 13:10

@LowerbojGoscZnafca Cieszy mnie niezmiernie, że za to twój merytotyczny głos wniósł wiele do tej dyskusji ;-)

LowerbojGoscZnafca15.05.2019 11:57

Tacy z was fachowcy w tym temacie jak ...

jasiu15.05.2019 10:58

poziom oświaty to dno totalne, więc czekamy na lepszych, zdecydowanie lepszych.

Gość15.05.2019 10:42

Bez nauczycieli się obejdzie to co jest to wstyd dla miasta

Pokaż wszystkie opinie (18)