Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°°
30 maja 2019

30-letnia jastrzębianka utonęła w Wiśle

30-letnia jastrzębianka utonęła w Wiśle
fot. kb /jastrzebieonline

30-letnia jastrzębianka pojechała nad Wisłę w rejonie Drogomyśla. Jednak niedzielny wypoczynek zakończył się tragicznie i kobieta poniosła śmierć.

Dyżurny Centrum Powiadamiania Ratunkowego otrzymał informację, że  w Drogomyślu przy ul. Wierzbina, w rejonie trzech wodospadów, do rzeki wpadła kobieta. Jak wstępnie ustalili policjanci, 30-letnia mieszkanka Jastrzębia Zdroju przyjechała tam wypocząć ze znajomymi nad rzeką.

- Razem ze swoim partnerem, będąc na brzegu, zauważyła piłkę unoszącą się na wodzie. Postanowiła ją wyciągnąć i weszła na próg wodny. Również w tym wypadku przegrała z siłami natury i została wciągnięta przez nurt rzeki. Będący w jej towarzystwie 29-latek, wołając o pomoc, wskoczył do wody na ratunek. Prąd był jednak zbyt silny, aby mógł dopłynąć z pomocą. Kobietę z rzeki kilkaset metrów dalej wyciągnął mieszkaniec Ochab, który wezwał na pomoc służby ratunkowe i sam natychmiast udzielił jej pierwszej pomocy. Resuscytację kontynuowali strażacy i medycy z pogotowia, ale finał okazał się tragiczny - informuje Komenda Powiatowa Policji w Cieszynie.

Polub i udostępnij
Czytaj też

 Kierowca nie zauważył pieszej. Potrącenie na pasach Kierowca nie zauważył pieszej. Potrącenie na pasach

Uwaga! Dzisiaj policja pilnuje przejść dla pieszych Uwaga! Dzisiaj policja pilnuje przejść dla pieszych

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (7)
Roma01.06.2019 17:11

Dlaczego ludzie mając tyle lat wykazują sie brakiem rozumu. Czy musiało dojść do tragedii? Nie, jak by ktoś jej powiedział nie wchodź tam bo jest niebezpiecznie.

MARTA 31.05.2019 15:35

Do Radio Maryja- zajmij się lepiej Rydzykiem bo ciekawość to pierwszy stopien do piekła. Dziewczyna nie miała żadnych %
Kondolencje dla rodziny. Niech jej ziemia lekka będzie... (*)

Lowerboj31.05.2019 13:08

@KAZ Pewności nie mam, ale powtarzam to sobie zawasze po każdej mojej reinkarnacji. Raz nawet gdakałem ;-)

Radio maryja31.05.2019 11:36

Ciekawe ile % miała w sobie

KAZ31.05.2019 11:26

@Lowerboj
Skąd wiesz że życie mamy tylko jedno?

Lowerboj31.05.2019 6:04

Kondolencje dla rodziny ofiary tej tragicznej i jakże niepotrzebnej śmierci. Niestety zbyt często przeceniamy swoje możliwości. Wiem, bo mi też się to czasem zdarza. Smartfony, tablety, internety zbyt nas pochłaniają i potem jesteśmy oderwani od rzeczywistości. Życie to nie gra i niestety posiadamy je tylko jedno. Tyle się słyszy o utonięciach czy wypadkach w górach, ponieważ jest w nas zbyt mało pokory dla otaczającego nas świata.

mk31.05.2019 2:07

nie piszcie tutaj głupot w komentarzach, bo trzeba płakać, a nie kpić