Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
15 lipca 2019

Związki zawodowe JSW popierają prezesa Hereźniaka

Związki zawodowe JSW popierają prezesa Hereźniaka
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

W sobotę Rada Nadzorcza Jastrzębskiej Spółki Węglowej wybrała nowego prezesa spółki - Włodzimierza Hereźniaka.  Reprezentatywne Organizacje Związkowe uważają, że jest to właściwa osoba na tym miejscu.

Reprezentatywne Organizacje Związkowe JSW pozytywnie oceniły wybór Włodzimierza  Hereźniaka na prezesa spółki. Wyrażają nadzieję, że oznacza to stabilizację firmy, po odwołaniu Daniela Ozona z funkcji prezesa zarządu „Jastrzębskiej”.

- Pan Włodzimierz Hereźniak jest według nas najbardziej kompetentny z kandydatów, którzy aplikowali, jednak to nie my wybieramy prezesa. Widocznie na przesłuchaniu, według Rady Nadzorczej, okazał się najlepszy merytorycznie, przygotowany, wykształcony. My mamy nadzieję, że będzie realizował projekty rozpoczęte przez prezesa Ozona, bo to najlepsza droga do rozwoju firmy, a na dzień dzisiejszy najważniejsza jest stabilizacja w Jastrzębskiej Spółce Węglowej - oświadczyli przedstawiciele Reprezentatywnych Związków Zawodowych.

Polub i udostępnij
Czytaj też

CBA zatrzymało kadrę "Pniówka" CBA zatrzymało kadrę "Pniówka"

Odejść od węgla czy nie? Jak ratować klimat w Jastrzębiu? Odejść od węgla czy nie? Jak ratować klimat w Jastrzębiu?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (25)
RYL GANG18.07.2019 14:47

Wydaje się dobrym wyborem ?! Że będzie realizował projekty Ozona , to na choi odwoływali byłego już prezesa ?! Skoro i tak ma zamiar realizować plany pana prezesa Ozona , a wszystko po to żeby warszawka znów pompowała ze spółki kasę 'darmozjady' A związki hahaha jak pszczółki z kwiatka na kwiatek szkoda gadać.

burak16.07.2019 21:35

sam idź baranie do związków i coś wywalcz a potem się odzywaj jak by nie te tłuste koty to robisz za dwa patrole matole

Słońce Peru Mistrz Bajeru16.07.2019 16:16

Chyba rynek wyczuł że to następna maskotka związkowa bo akcje dalej pikują obudzicie się z garami pod spółką jak tak dalej pójdzie

Gość16.07.2019 13:43

Jak bedzie to kontynuacja ozona to zatoniemy:(

Gość16.07.2019 7:33

Andrzej 21.07 a temu wejerowi to żal dupę ściska czy jak?

analityk 16.07.2019 7:06

Biorąc pod uwagę głos strony społecznej i doświadczenie nowego prezesa JSW, wydaje się, że jest to dobry wybór dla JSW i jej pracowników.
Zapewnia on dalszą kontynuację strategii rozwoju Spółki, jaką obrał poprzedni prezes Ozon.
Pojawiła się więc nadzieja, że ten okręt ma dobrego kapitana.

Andrzej15.07.2019 21:07

Uczciwy konkurs. A tu macie na to dowód: 11 już było wiadomo kto będzie prezesem :) https://www.facebook.com/Gerd.Wi22/posts/10213684773017877 

Pokaż wszystkie opinie (25)