Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 21°13°
24 lipca 2019

Za 2-3 lata wybudują nowy blok

Za 2-3 lata wybudują nowy blok
fot. kb / jastrzebieonline.pl

We wtorek dokonano oficjalnego zakończenia budowy bloku przez Towarzystwo Budownictwa Społecznego Daszek, przy ulicy Witczaka, a już padła deklaracja o budowie kolejnego.

O tym, że w Jastrzębiu istnieją duże potrzeby mieszkaniowe i to nie koniec budowy mieszkań mówiła prezydent Anna Hetman.

- Chcemy rozpocząć budowę kolejnego bloku - deklarowała prezydent, podczas symbolicznego przekazania kluczy lokatorom bloku przy ulicy Witczaka.

Działka już jest wygospodarowana. Tuż za oddanym do użytku blokiem. Najprawdopodobniej budynek będzie podobny do nowo powstałego.

- Jak tylko przekażemy wszystkim najemcom klucze, rozpoczniemy proces poszukiwania wsparcia finansowego dla następnej inwestycji. Musi ona być poprzedzona analizą sytuacji finansowej spółki. W mojej ocenie kolejne mieszkania mogą być wybudowana za koło 2-3 lata - podsumował Ernest Famulski, prezes TBS „Daszek”.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Budują chodnik przy ul. Warszawskiej Budują chodnik przy ul. Warszawskiej

Blok zbudowany. Można się wprowadzać Blok zbudowany. Można się wprowadzać

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (19)
Lowe hejter, hejt lower30.07.2019 6:22

@Bielawski

"duża część lokatorów jest spoza Jastrzębia"

Tyle, że duża część z 27 lokatorów, nawet gdyby to byli wszyscy, to jest w dalszym ciągu bardzo mało. Za mało.

Bielawski26.07.2019 13:32

Świetna lokalizacja oraz komfort mieszkań sprawiły, że duża część lokatorów jest spoza Jastrzębia, a nawet mieszkancy oddalonych o 50 km miast, zdecydowali się zamieszkać w tak świetnej lokalizacji. Widać, że strzał w 10, tylko że za mało tych mieszkań, bo schodzą na pniu.

Gość26.07.2019 10:02

Jak widac są chętni na takie rozwiązania. Podejmują decyzję świadomie i doceniają to.
A ci co krytykują nie mają prawa zagladac do portfeli ludzi którzy tam zamieszkają to ich decyzja ile płacą nikt ich nie zmusza najwidoczniej dla nich to świetne rozwiązanie. Jestem za kolejnym taki projektem jak widac udanym w 100%

Gość26.07.2019 9:16

I bardzo dobra decyzja. Niewiele osób ma zdolność kredytową a takie mieszkania to dobre rozwiązanie dla tej grupy mlodych pracujacych ludzi. Popieram takie projekty.

Gość25.07.2019 6:06

Zrobili blok z podziemnym parkingiem i gdzie teraz zaparkują nowobogaccy swoimi brykami na LPG? Przecież oni tylko takie mają.

Koń24.07.2019 21:44

A co w J-biu z mieszkaniem +.

Henryk24.07.2019 20:55

Kupilem mieszkanie w Żorach i jestem szczesliwy chociaz miasto sie rozwija Jastrzębie to jest dno..

Pokaż wszystkie opinie (19)