Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 14°11°
11 sierpnia 2019

Pożar na Marusarzówny. Ewakuowano mieszkańców. Jedna osoba nie żyje.

Pożar na Marusarzówny. Ewakuowano mieszkańców. Jedna osoba nie żyje.
fot. Jastrzębie-Zdrój - Informacje Drogowe 24h

Dzisiaj w nocy strażacy zostali wezwani do pożaru w bloku przy ulicy Marusarzówny. Ewakuowano mieszkańców. Jedna osoba nie żyje. Jedna została ranna. 

W nocy z soboty na niedzielę wybuchł pożar na 11.pietrze bloku przy ulicy Marusarzówny, numery 20-24.Jak relacjonują świadkowie zdarzenia strażacy podjęli decyzję o ewakuacji mieszkańców. Na miejsce przybył również policyjny patrol oraz ratownictwo medyczne.

W sumie ewakuowano 72 osoby. Ludzie w obawie przed zadymieniem szukali schronienia na balkonach. W jednym z mieszkań znaleziono ciało 65-letniego mężczyzny. Policja ustala wszelkie okoliczności zdarzenia. 

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Pożar na klatce schodowej? Pożar na klatce schodowej?

Kot na porodówce. Zaalarmowano mundurowych  Kot na porodówce. Zaalarmowano mundurowych

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (19)
Ola14.08.2019 18:58

A w tym lasku mają może narkotyki ? Jak tak to w jakiej cenie za gram ?

Do feluś z krzaków14.08.2019 13:10

bo tam np sołtys ma rodzinę a sam wali piwsko i pierniczy go rodzina bo zona go utrzymuje a krzysiu utrzymuje felusia bo mu po piwo lata

Do feluś z krzaków14.08.2019 10:55

Jak wymieniasz osoby po ksywach to dobrze ich znasz i wiesz że są w lesie dwie miejscówy, jedni robią syf a drudzy dbają o porządek. A po drugie zrobili oni komuś krzywdę siedzą w swoim gronie i się delektują napojami bogów

feluś z krzaków12.08.2019 20:30

tam trzeba zrobić porządek , na tym osiedlu z menelami . co zaśmiecają pobliski lasek obok biedronki .mariusze, sołtysy ,łosie ,andrzeje i inne patole osiedlowych meneli i ćpunów z tego samego lasku cała kasta .

Gość12.08.2019 12:54

Samochody, pod klatkami, to koszmar, nie można przejść, a GSM wielokrotnie osobiście i przez ogłoszenia nakazuje usunąć z piwnic i przejść stare meble, ale grochem o ściane, bo nie i co mi zrobisz, tacy niektórzy durni.

Gość12.08.2019 12:28

Niestety ale zbyt wielu ludzi nie nadaje się do życia w społeczeństwie, a zamieszkuą oni niejednokrotnie bloki wielorodzinne, narażając tym samym siebie, sąsiadów oraz innych lokatorów na skutki swojej niefrasobliwości.

Gość12.08.2019 9:57

Na wrocławskiej klatka 23 bardzo modne jest rzucanie niedopałków z balkonów przez niektórych mieszkańców tylko patrzeć kiedy będzie pożar.Brak kultury się kłania.

Pokaż wszystkie opinie (19)