Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°°
16 września 2019

Złodzieje okradli stragan. Wpadli dzięki monitoringowi

Złodzieje okradli stragan. Wpadli dzięki monitoringowi
fot. SM Jastrzębie

Kamera miejskiego monitoringu zarejestrowała złodzieja okradającego stragan z ciuchami w rejonie Supersamu. Grupa przestępców działała w porozumieniu. Niestety dla nich, wpadli w ręce stróżów prawa, dzięki nagraniu monitoringu miejskiego. 

Operator monitoringu miejskiego, wiedziony przeczuciem, podjął obserwację podejrzanie zachowującej się grupki osób przebywających w rejonie pawilonów handlowych przy al. Piłsudskiego. Jak się okazało, jego wybór był trafny.

- Jeden z mężczyzn ruszył w kierunku straganu z ciuchami i po chwili dokonał pierwszej kradzieży towaru. Ten sam mężczyzna, sądząc, iż czyn ten uszedł mu „na sucho”, postanowił wrócić w to samo miejsce, aby jeszcze raz dokonać kradzieży. Jak można zauważyć, sprawca nie działał w pojedynkę. Sprawa została przekazana policji - informuje Straż Miejska.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Ukarano truciciela powietrza mandatem 500zł Ukarano truciciela powietrza mandatem 500zł

Strażnicy miejscy będą nagrywać interwencje kamerą Strażnicy miejscy będą nagrywać interwencje kamerą

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (4)
gość27.09.2019 17:04

I co dalej, jaki finał, zost5aną ukarani czy co?

Prawdomowny17.09.2019 6:19

Kamera od tego jest by rejestrować różne rzeczy ale co zwraca uwagę, to brak informacji o zatrzymaniu sprawców.

Gość16.09.2019 16:12

Gang olsena z manhatanu

Gość16.09.2019 14:33

Wiedziony przeczuciem dobre sobie. Wszyscy wiedzieli że tam działa grupa zorganizowana i kradnie a później sprzedaje. Zgłaszano wcześniej i nikt nic nie zrobił.