Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Złodzieje okradli stragan. Wpadli dzięki monitoringowi

Kamera miejskiego monitoringu zarejestrowała złodzieja okradającego stragan z ciuchami w rejonie Supersamu. Grupa przestępców działała w porozumieniu. Niestety dla nich, wpadli w ręce stróżów prawa, dzięki nagraniu monitoringu miejskiego. 

Złodzieje okradli stragan. Wpadli dzięki monitoringowi

Operator monitoringu miejskiego, wiedziony przeczuciem, podjął obserwację podejrzanie zachowującej się grupki osób przebywających w rejonie pawilonów handlowych przy al. Piłsudskiego. Jak się okazało, jego wybór był trafny.

- Jeden z mężczyzn ruszył w kierunku straganu z ciuchami i po chwili dokonał pierwszej kradzieży towaru. Ten sam mężczyzna, sądząc, iż czyn ten uszedł mu „na sucho”, postanowił wrócić w to samo miejsce, aby jeszcze raz dokonać kradzieży. Jak można zauważyć, sprawca nie działał w pojedynkę. Sprawa została przekazana policji - informuje Straż Miejska.

 

4 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~gość (89.64. * .139) 27.09.2019 17:04

I co dalej, jaki finał, zost5aną ukarani czy co?

~Prawdomowny (46.134. * .207) 17.09.2019 06:19

Kamera od tego jest by rejestrować różne rzeczy ale co zwraca uwagę, to brak informacji o zatrzymaniu sprawców.

~Gość (37.249. * .79) 16.09.2019 16:12

Gang olsena z manhatanu

~Gość (188.146. * .149) 16.09.2019 14:33

Wiedziony przeczuciem dobre sobie. Wszyscy wiedzieli że tam działa grupa zorganizowana i kradnie a później sprzedaje. Zgłaszano wcześniej i nikt nic nie zrobił.