Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 12°11°
20 września 2019

Pacjenci mają wyremontowany oddział

Pacjenci mają wyremontowany oddział
fot. WSS 2

Zakończył się pierwszy etap remontu Oddziału Urazowo-Ortopedycznego w naszym szpitalu. Oznacza to, że znacząco poprawiły się warunki w których leczeni są pacjenci.

Przebudowa tego oddziału wciąż trwa, a jej zakończenie planowane na koniec roku. Jest ona częścią projektu „Przebudowa, doposażenie Oddziału Urazowo-Ortopedycznego oraz Zakładu Diagnostyki Obrazowej Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego Nr 2 w Jastrzębiu-Zdroju dla osób przewlekle chorych i starszych oraz diagnostyki, leczenia i profilaktyki chorób układu ruchu". Jego celem jest jest wzrost dostępności i poprawa jakości świadczonych usług, związanych z chorobami układu kostno-stawowo-mięśniowego, poprzez modernizację i doposażenie w nowoczesny sprzęt i aparaturę medyczną Oddziału Urazowo-Ortopedycznego i Zakładu Diagnostyki Obrazowej WSS nr 2 w Jastrzębiu-Zdroju.

- Dodajmy, że Zakład Diagnostyki Obrazowej remontowany w ramach tego samego programu jest już gotowy. Pracownia została wyposażona m.in. w aparat USG, aparat EKG i monitor parametrów życiowych pacjenta. Całkowita wartość projektu w ramach którego wykonywana jest inwestycja wynosi - 3 424 905,01 zł z czego dofinansowanie zewnętrzne to 2 300 315,00 zł - mówi Marcelina Kowalska, rzecznik prasowy WSS 2.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Zmiana miejsca pomocy dla dzieci w szpitalu Uwaga! Zmiana miejsca pomocy dla dzieci w szpitalu

Jastrzębski szpital pilnie poszukuje pielęgniarek Jastrzębski szpital pilnie poszukuje pielęgniarek

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (8)
do pedagog 20.09.2019 9:0223.09.2019 21:33

No zarznęła szpital teraz zarzyna komunikację miejską ja bym ja jeszcze zatrudnił w UM i skończyły by się męki mieszkańców z tym tworem.

pacjenci22.09.2019 17:24

To nie pacjenci mają wyremontowany oddział, tylko pracownicy. A pacjentom przyjemniej dochodzi się do zdrowia w na czystym oddziale.

Boryniok21.09.2019 19:55

Wieść sołecka niesie że nasz niedoszły kulawy kościelny był dosłownie na otwarciu tego oddziału.

Chorzy20.09.2019 16:39

Poprawiły się warunki umierania.

Maksiu20.09.2019 16:29

Kurde, dlaczego to tak dużo kosztuje, czy to materialy czy robocizna?

Lewak20.09.2019 12:50

Jeszcze by się przydały jakieś leżanki w poczekalni na SOR-ze

pedagog20.09.2019 9:02

Dobrze że remontują. Ten oddział był tragiczny. Ale najwięcej i tak zrobila dla tego szpitala poprzednia Pani dyrektor.

Gość20.09.2019 6:33

Jasne. Remontujmy, a mieszkańcy gmin ościennych będą sobie tam siedzieli jak w luksusie.

To samo jastrzębskie drogi rozryte każdego dnia przez zapatrzonych w horyzont ryli. Jadą swoimi Matizami i Seicento, żeby każdego dnia przyczyniać się do dewastacji środowiska i powiększania szkód górniczych. Brawo!

Pokaż wszystkie opinie (8)